Steam Steam otomatik kapanıyor

ahmetonuk621

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm. Ben Steam'de oyun indirirken PC'yi AFK bırakıyorum. Bırakırken 7 8 saat falan geçiyor veya 3 4 saat bu saat geçiyor ben PC'ye gidiyorum bakıyorum oyun inmişmi diye hep yaşıyorum Steam kapanmış oluyor bunun nedenini bulan varsa bir yazabilir mi acaba?

Bilgisayarınızın yeniden başlamadığından emin misiniz? Normalde Steam kendiliğinden kapanmıyor diye biliyorum.

Çözüm önerisi 1: Windows güncellemeleri yapılmamış olabilir eğer yapılmadıysa yapın.
Çözüm önerisi 2: Görev yöneticisine gidin, Steam'i bulup sağ tık yapın özellikler kısmından uyumluluk kısmına gelip uyumluluk sorun gidericisini çalıştır a basın. Sonrasında sorununuzu seçip uygulayın.
Çözüm önerisi 3(başka bir konudan buldum):Steam'i devre dışı bırakın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Sonra tekrardan etkinleştirip deneyin.

Bilgisayarınızın yeniden başlamadığından emin misiniz? Normalde Steam kendiliğinden kapanmıyor diye biliyorum.

Hocam tekrardan teşekkür ediyorum tüm dosyaları silsek düzelir mi?

Çözüm önerisi 1: Windows güncellemeleri yapılmamış olabilir eğer yapılmadıysa yapın.
Çözüm önerisi 2: Görev yöneticisine gidin, Steam'i bulup sağ tık yapın özellikler kısmından uyumluluk kısmına gelip uyumluluk sorun gidericisini çalıştır a basın. Sonrasında sorununuzu seçip uygulayın.
Çözüm önerisi 3(başka bir konudan buldum):Steam'i devre dışı bırakın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Sonra tekrardan etkinleştirip deneyin.

Teşekkürler hocam.

Hocam tekrardan teşekkür ediyorum tüm dosyaları silsek düzelir mi?

Teşekkürler hocam.
Denetim masası > Sistem ve Güvenlik > Güvenlik ve Bakım > Bakım > Güvenilirlik geçmişini görüntüle menüsünde Steam'e dair herhangi bir hata görünüyor mu? Veya farklı bir hata.

Denetim Masası > sistem ve güvenlik > güvenlik ve bakım > bakım > güvenilirlik geçmişini görüntüle menüsünde Steam'e dair herhangi bir hata görünüyor mu? Veya farklı bir hata.

Denetim Masası > sistem ve güvenlik > güvenlik ve bakım > bakım > güvenilirlik geçmişini görüntüle menüsünde Steam'e dair herhangi bir hata görünüyor mu? Veya farklı bir hata.

Hayır hocam bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı