Steam oyun aldım kütüphaneme gelmedi

Valyre0

Decapat
Daha fazla  
Oyunu satın aldım (Detroit Become Human) ancak ne e-mailime bir satın alım sonrası belge geldi ne de kütüphaneme oyun geldi. Hala sepette gözüküyor ancak paramı çekti, Steam paramı aldı ancak oyunu vermedi. Ben de destek attım ne zaman bana ulaşabilirler acaba? Ayrıca 2 kez falan hata verdi satın alım sırasında.

resim_2022-10-06_200748389.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam satın alım gerçekleştiyse Steam Destek sorununuzu çözer, eğer gerçekleşmediyse İninal üzerinden Steam'e ücret aktarılmadığı için tarafınıza iade gelir.

Siz İninal ile de görüşün. 1-2 güne sorununuz çözülür merak etmeyin Steam sağlam bir platform.

Oyunu satın aldım (Detroit Become Human) ancak ne e-mailime bir satın alım sonrası belge geldi ne de kütüphaneme oyun geldi. Hala sepette gözüküyor ancak paramı çekti, Steam paramı aldı ancak oyunu vermedi. Ben de destek attım ne zaman bana ulaşabilirler acaba? Ayrıca 2 kez falan hata verdi satın alım sırasında.

Eki Görüntüle 1537109

İninal kullananların çoğu bu hatayla karşılaşıyor. Umudunuzu yitirmek istemem ama geçen yıl kasım ayında Forza 4 almıştım hatta konusu da var profilimden araştırırsanız bulursunuz para gidip geri gelmemişti. Steam ile iletişime geçtiğimde İninal ile iletişime geçmemi söylediler, İninal ile iletişime geçtiğimde o da Steam'e yönlendirdi tekrar falan fıstık bir şeyler diyerek hatırlamıyorum. O ona o da ona yönlendirerken param cukka kayboldu. O gün bu gün İninal kullanmıyorum, kullandırmıyorum.

Hocam satın alım gerçekleştiyse Steam destek sorununuzu çözer, eğer gerçekleşmediyse ininal üzerinden Steam'e ücret aktarılmadığı için tarafınıza iade gelir.

Siz ininal ile de görüşün. 1-2 güne sorununuz çözülür merak etmeyin Steam sağlam bir platform.

Tamamdır sağ olun ben 1 saat önce ininal destek hattını aradım birkaç güne hallolur dediler ama umarım oyunun indirimi bitmeden hallolur :)

İninal kullananların çoğu bu hatayla karşılaşıyor. Umudunuzu yitirmek istemem ama geçen yıl kasım ayında Forza 4 almıştım hatta konusu da var profilimden araştırırsanız bulursunuz para gidip geri gelmemişti. Steam ile iletişime geçtiğimde ininal ile iletişime geçmemi söylediler, ininal ile iletişime geçtiğimde o da Steam'e yönlendirdi tekrar falan fıstık bir şeyler diyerek hatırlamıyorum. O ona o da ona yönlendirerken param cukka kayboldu. O gün bugün ininal kullanmıyorum, kullandırmıyorum.

Yakın zaman da Papara'ya geçmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı