Steam oyun arkadaşı arıyorum

merhaba yaş 13 ve steam dışında lol oynuyor musun eğer istersen steamden de oynayabiliriz ama yeni tanıştığım kişilere direkt hitap edememe veya devrik cümle kurma gibi şeyler yaşıyorum anlayacağın özgüven eksikliği eğer seni gıcık ederse söylemeni rica ediyorum steam:eylul1kokorec hesabımda oyun yok ama istersen alabilirim.böyle mi kopyalanıyordu steam bilmiyrom neyse
Ben de olurum

Merhaba, gerçek dünyada sosyalimdir ama sanalda pek sosyal değilim. Yaş 14 hafta içi 18:40 ile 20:30 arası oynayabiliyorum aimim orta düzeyde, onun dışında Pummel Party gibi oyunları da oynuyorum. Onun dışında bir oyunu alıp oynayabilirim. Hafta sonları bir tek 15:10 ve 17:00 arası oynayamıyorum, eğer siz de birini arıyorsanız Steam'den ekleyin Steam Community :: FAKO (ilk başta pek konuşmam ama sonradan açılırım)
knk yaşım 15 çoğu zaman çevrimiçiyim. ekleşelim oyunlarımızın çoğu aynı :D
kod: 243733525

Merhaba, gerçek dünyada sosyalimdir ama sanalda pek sosyal değilim. Yaş 14 hafta içi 18:40 ile 20:30 arası oynayabiliyorum aimim orta düzeyde, onun dışında Pummel Party gibi oyunları da oynuyorum. Onun dışında bir oyunu alıp oynayabilirim. Hafta sonları bir tek 15:10 ve 17:00 arası oynayamıyorum, eğer siz de birini arıyorsanız Steam'den ekleyin Steam Community :: FAKO (ilk başta pek konuşmam ama sonradan açılırım)
[/QUOTE
reis benimde yaş 14 genelde full aktifim Steam Community :: ✪XebyaR™ istersen oynaya biliriz

kanka human fall flat oynayalım mı

Geri
Yukarı