Steam oyun boyutu yanlış gösteriyor

SandraHoligan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba hızlıca konuya geçiyorum atıyorum Steam'den Rust indireceğim arkadaşlara soruyorum kaç GB diye 8 diyorlar harbiden de 8 GB fakat ben indirmeye çalışırken 16 GB yazıyor yani 2 katına çıkıyor ama indirme başladığında 8E düşüyor. Oyunun indirmesi başlayana kadar 16 olarak gözüküyor yani bir oyun indireceğimde çok fazla yer açmam gerekiyor ve bu durum sıkıcı olmaya başladı yardımcı olacak varsa sevinirim.

Arkadaşlar merhaba hızlıca konuya geçiyorum atıyorum Steam'den Rust indireceğim arkadaşlara soruyorum kaç GB diye 8 diyorlar harbiden de 8 GB fakat ben indirmeye çalışırken 16 GB yazıyor yani 2 katına çıkıyor ama indirme başladığında 8E düşüyor. Oyunun indirmesi başlayana kadar 16 olarak gözüküyor yani bir oyun indireceğimde çok fazla yer açmam gerekiyor ve bu durum sıkıcı olmaya başladı yardımcı olacak varsa sevinirim.
Çoğu oyunda olduğu gibi sonradan depolanan veriler için ekstra alan talep ediyor.

Rust 8 indiriyorsun inince 16 oluyor,
CS de 10 GB indiriyorsun 20 oluyor,

Aslında bunlar ilk sürümleri ile de ilgili, sıkıştırılmış dosya gibi düşün .ZIP uzantılı dosyayı 500 MB indirirsin içinde 4 GB çıkar. Anlatabildim mi ve bu çok normal bende can sıkıcı olmaktan bir süre sonra alışıyorsun.

Oyunun boyutu 16GB. Yani sen bu oyunu oynamak istiyorsan zaten o alanı açmak zorundasın. 16GB indirmek yerine 8GB indirerek hem onların ağını hem kendi ağını daha az meşgul tutmak neden can sıkıcı olsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı