Steam oyun indirme hızı çok düşük

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, internetimde herhangi bir sorun yok. Steam'de oyun indirirken başta yüksek seviyede başlıyor sonra gitgide düşüyor indirme hızı. Google'dan indirme yaparken 5 mb/s hızla sabit indirebiliyorum. Sizce sorun nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    538,8 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    532,7 KB · Görüntüleme: 42
İndirme sunucunuzu değiştirmeyi deneyin. Ankara, İstanbul ve İzmir var sanırsam. Hangisi yakınsa size.

İSS nedir? Superonline'da yakın zamanda böyle bir sorun vardı. Ben de yaşamıştım ama şu an yaşamıyorum. İstersen Asus'un GameFirst IV uygulaması ile bant genişliğinde önceliklendirmeyi deneyebilirsin. Epic'te benzer bir sorun yaşıyordum bu uygulama ile çözdüm.

İSS nedir? Superonline'da yakın zamanda böyle bir sorun vardı. Ben de yaşamıştım ama şu an yaşamıyorum. İstersen Asus'un GameFirst IV uygulaması ile bant genişliğinde önceliklendirmeyi deneyebilirsin. Epic'te benzer bir sorun yaşıyordum bu uygulama ile çözdüm.
Türk telekom kullanıyorum, programı deniyorum

Arkadaşlar merhaba, internetimde herhangi bir sorun yok. Steam'de oyun indirirken başta yüksek seviyede başlıyor sonra gitgide düşüyor indirme hızı. Google'dan indirme yaparken 5 mb/s hızla sabit indirebiliyorum. Sizce sorun nedir?

Hocam aynı sorunu bende yasıyorum Age of History ınerken halada.

Yeni konular

Geri
Yukarı