Steam oyun indirmiyor

Paschan

Hectopat
Daha fazla  
Steamdan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu indirmeyi başlattım ancak indirmesini bitirdiğinde her şeyi sıfırladı ve tekrardan indirmeye başladı. Oyunun dosyalarına baktım ve 0byte olarak gözüküyordu. Oyunu hiç indirmeme gibi bir durumu var mıdır varsa nasıl çözülür? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• fotoğraf1.png
    fotoğraf1.png
    177,4 KB · Görüntüleme: 38
  • fotoğraf 2.png
    fotoğraf 2.png
    233 KB · Görüntüleme: 50
Buyurun orası 57GB olarak gösteriyor oyunun dosyalarımı bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• foto3.png
    foto3.png
    69,3 KB · Görüntüleme: 26
  • foto4.png
    foto4.png
    66,9 KB · Görüntüleme: 39
Evet şimdi fark ettim aşağı doğru indirdim Tom Clancy's Rainbow Six: Siege burada bunu nasıl gösterebilirim steama.

Dosya Ekleri

• foto5.png
    foto5.png
    70,1 KB · Görüntüleme: 23
Garip, klasör adı yok. Direk atmış Steam. Yanlış bilgi ver miyim ama Tom Clancy's Rainbow Six: Siege dosyalarını Common'a atıp, Steam'den oyunun indirmesini durdurup devam ettirir misiniz? Sonra oyun dosyalarını doğrulayın.

Kusura bakmayın anlayamadım tam olarak hangi şekilde atayım. Bir de direk Rainbow'un dosyasının içinemi atayım.

Dosya Ekleri

• foto7.png
    foto7.png
    35,4 KB · Görüntüleme: 30
  • foto8.png
    foto8.png
    71,2 KB · Görüntüleme: 26
Aslında şöyle gözüküyor, downloading klasöründe olması oyunun yüklenmediğini gösterir size zahmet burda söylenenleri yapabilir misiniz? Buradan anlatmam biraz zor. Olmassa mecbur bütün dosyaları silip baştan yüklemelisiniz.

Dediğinizi yaptım ancak orayı aktardıktan sonra tekrar indirmeye başladı dosya doğrulamasınıda yapıyorum çok kısa sürüp hiçbir şey olmamış gibi indirmeye devam ediyor downloadingteki dosyaları silince yerine 57GB'lık aynı dosyalar geri geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı