Steam oyun kısayolu URL olarak gözüküyor

Emrullah Önemli

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar dün format attım. Bütün sürücüler sonuna kadar güncel. Sniper Elite 4'ü indirdim. Oynayacaktım. Kısayolu bozuk mu anlamadım hiçbir şey. Yeniden kısayol oluşturmayı denedim aynısı oldu.

1625298466391.png

Zaten olması gereken o. Içinde yer alan URL Steam.exe'yi tetikliyor. Logosunu değiştirmek istiyorsanız oyunun kurulu olduğu yere gidip SniperElite4.exe dosyasını seçin.

Tamam hocam oyun dosyalarını doğruluyorum ne olur ne olmaz diye. Yapayım onu. URL olması gerektiğini biliyorum da ilk kez karşıma çıktığı için bocaladım.
Tamam hocam oyun dosyalarını doğruluyorum ne olur ne olmaz diye. Yapayım onu. URL olması gerektiğini biliyorum da ilk kez karşıma çıktığı için bocaladım.

Hocam dün oyunları yüklediğim HDD'ye Low level format attım da o yüzden olabilir mi? Bence olmaz ama.

Hocam dün oyunları yüklediğim HDD'ye Low level format attım da o yüzden olabilir mi? Bence olmaz ama.

Eğer oyunlar C hariç bir yerde depolanıyor ise, veya yedekten veri yüklenmeden direkt dosya konumu gösterilip yapılıyorsa her oyun böyle olur. Sizlik bir durum değil. Steam'in yıllardır düzeltemediği sorun.

Eğer oyunlar C hariç bir yerde depolanıyor ise veya yedekten veri yüklenmeden direkt dosya konumu gösterilip yapılıyorsa her oyun böyle olur. Sizlik bir durum değil. Steam'in yıllardır düzeltemediği sorun.

Bilmiyordum hocam ilk kez karşıma çıktığı için korktum.
Zaten olması gereken o. Içinde yer alan URL Steam.exe'yi tetikliyor. Logosunu değiştirmek istiyorsanız oyunun kurulu olduğu yere gidip SniperElite4.exe dosyasını seçin.

Hocam ben oyunları yedekleyip Steam silip geri yüklemek istiyorum da nasıl yedekleyeceğim?

Son düzenleme:
Hocam ben oyunları yedekleyip Steam silip geri yüklemek istiyorum da nasıl yedekleyeceğim?

Steam sol üst köşeye basın, yedekle ve geri yükle seçin. Sonra oyunu seçin. Ardından DVD formatını seçip yedek alınacak yeri seçin. Bu işlem oyun boyutu ile doğru orantılı şekilde uzar.

Bu arada sorun çözüldü mü?

Steam sol üst köşeye basın, yedekle ve geri yükle seçin. Sonra oyunu seçin. Ardından DVD formatını seçip yedek alınacak yeri seçin. Bu işlem oyun boyutu ile doğru orantılı şekilde uzar.

Bu arada sorun çözüldü mü?

1625299844174.png

Bunu seçip yedekleyeceğim yeri mi seçeyim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı