Çözüldü Steam oyun nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CoderF

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce hiç oyun indirmedim ama çok beğendiğim bir oyunu aldım.
(Onu da Technopat yardımıyla aldım ve konum silindi)
Nasıl indiriceğim kütüphanemde katana Zero diye duruyor herhangi bir şey yapacağım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyuna tıkla ve yeşil olarak gözüken "indir/yükle" kısmına tıkla. Eğer C diskinde yer varsa oraya kur, D'ye kurmak istiyorsan sağ tarafındaki ok tuşuna bas ve "D diskinde Steam klasörü oluştur" seçeneğini seç.

Konudan bağımsız: İkna konuları yasak.
Oyuna tıkla ve yeşil olarak gözüken "indir/yükle" kısmına tıkla. Eğer C diskinde yer varsa oraya kur, D'ye kurmak istiyorsan sağ tarafındaki ok tuşuna bas ve "D diskinde Steam klasörü oluştur" seçeneğini seç.

Çözüm

Tamamdır hocam.
Bu arada 3 modaretör bana söyledi çok mu kötü bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce hiç oyun indirmedim ama çok beğendiğim bir oyunu aldım.
(Onu da Technopat yardımıyla aldım ve konum silindi)
Nasıl indiriceğim kütüphanemde katana Zero diye duruyor herhangi bir şey yapacağım mı?

Steam'e gir ve üstte Kütüphanem'e tıkla oradan oyunu bul ve tıkla. Sonra yeşil yazan İndir'e tıkla disk seç ve devam et. Altta indirilenlerden durumu kontrol edebilirsin ayrıca o oyunu ben de bitirdim gerçekten çok beğendim ama biraz İngilizce istiyor zorlanabilirsiniz.

Steam'e gir ve üstte kütüphanem'e tıkla oradan oyunu bul ve tıkla. Sonra yeşil yazan Indir'e tıkla disk seç ve devam et. Altta indirilenlerden durumu kontrol edebilirsin ayrıca o oyunu ben de bitirdim gerçekten çok beğendim ama biraz İngilizce istiyor zorlanabilirsiniz.

Yükleniyor şu an :) teşekkürler evet Türkçe yama korsana girceği için yapmıyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı