Steam oyun önerisi

489483

Hectopat
Sizce hangisini almalıyım? En fazla 2 tane alabilirim, biliyorsunuz yarın indirim var.

Screenshot_2021-10-27-18-15-43-148_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Portal 2 ve L4D2 çok ucuza düşer L4D2 çok güzel bir oyun hem eğlenceli hem de oyunda karakter modellerini silah modellerini Steam atölyesinden indirip değiştirebiliyorsunuz mapde indirebiliyorsunuz. Portal 2'de bayağı iyi bir puzzle oyunu. Zaten yarın indirim fiyatlarına bakarak değerlendirebilirsiniz

Portal 2 ve L4D2 çok ucuza düşer L4D2 çok güzel bir oyun hem eğlenceli hem de oyunda karakter modellerini silah modellerini Steam atölyesinden indirip değiştirebiliyorsunuz mapde indirebiliyorsunuz. Portal 2'de bayağı iyi bir puzzle oyunu. Zaten yarın indirim fiyatlarına bakarak değerlendirebilirsiniz

LEFT 4 Dead 2 alacaktim zaten onun yanına bir tane bulamamıştım yardımcı olduğun için sağ ol

Batman Arkham Asylumu öneririm. Eski olmasına rağmen sırıtmıyo. Teknik açıdan ve grafik olarak gayet yeterli. Oynanışıda keyifli. Fiyatı büyük ihtimal 7.75 olur. İkinci olarak Modern Warfare 2 yi öneririm ama büyük ihtimal indirime gitmeyebilir. Girersede 30 TL ye yakın oluyo.

Batman ve portal 2. gerisi bu zaman için konuşursam parasına değmez. Özellikle CoD niye bu kadar pahalı anlamıyorum. Far Cry 2 de fazla eski. AC1 zaten pişmanlıktır. Dod sanırsam Valve'ni yapmış olduğu bir oyun idi, oda değmez. Left 4 arkadaşların varsa akar gider, yoksa belli bir saatten sonra sıkmaya başlar. Yerinde olsam kesinikle Batman'ı alırdım.

Hocam şuan CoD MW 2 oynuyorum ve gerçekten harika bir oyun kesinlikle oynamalısınız. Diğer seçenek olarak L4D2 düşünülebilir. Arkadaşlar ile oynarsanız çok zevkli oyundur L4D2.

Batman ve portal 2. gerisi bu zaman için konuşursam parasına değmez. Özellikle CoD niye bu kadar pahalı anlamıyorum. Far Cry 2 de fazla eski. AC1 zaten pişmanlıktır. Dod sanırsam Valve'ni yapmış olduğu bir oyun idi, oda değmez. Left 4 arkadaşların varsa akar gider, yoksa belli bir saatten sonra sıkmaya başlar. Yerinde olsam kesinikle Batman'ı alırdım.

Ben bu oyunalri kendi bilgisayarım için sectim

Geri
Yukarı