Steam oyun simgeleri beyaz oluyor

Kadircagan1

Centipat
Daha fazla  
Steam üzerinden indirdiğim bazı oyunların kısayol simgesi beyaz bir kağıda ya da dünya şekline dönüşüyor. Çözümünü buldum ve düzelttim ama bu daha önce de olmuştu. Bunun olmasını engellemenin bir yolu var mıdır?
Aslında Steam'deki oyunların kaybolan simgeleri dünya işareti oluyor. Görseldekiler başka başlatıcılardan.

ekran görüntüsü 1 kaybolan simge.png

• Arama yerine varsayılan uygulamalar yazıp tıklayın.
  • Aşağı kaydırıp ''Dosya türüne göre varsayılan uygulamaları seçin'' tıklayın.
  • .URL yanındaki kısımda Steam ile alakalı bir şey varsa ''Internet Tarayıcısı'' olarak değiştirin.

Steam üzerinden indirdiğim bazı oyunların kısayol simgesi beyaz bir kağıda ya da dünya şekline dönüşüyor. Çözümünü buldum ve düzelttim ama bu daha önce de olmuştu. Bunun olmasını engellemenin bir yolu var mıdır?
Aslında Steam'deki oyunların kaybolan simgeleri dünya işareti oluyor. Görseldekiler başka başlatıcılardan.

Eki Görüntüle 1175579

Merhaba aşağıdaki konuda çözüm yazıyor dener misiniz?

• Arama yerine varsayılan uygulamalar yazıp tıklayın.
  • Aşağı kaydırıp ''Dosya türüne göre varsayılan uygulamaları seçin'' tıklayın.
  • .URL yanındaki kısımda Steam ile alakalı bir şey varsa ''Internet Tarayıcısı'' olarak değiştirin.
2021-09-28 (2).png

Eğer buradan bahsediyorsanız böyleydi

Özür dileyerek konuyu hortlatıyorum.

Sağ tık-Özellikler-Genel sekmesi altında "Birlikte Aç" diye bir seçenek yok. (Windows 10 Pro)

Artı olarak simge değiştir deyip Steam klasöründen yol gösterdiğim zaman Steam'in yüklediğindeki simge ile benim simge değiştir deyip atadığı simge farklı. Örnek verecek olursam NFS serisinin hepsi kurulu. Simge değiştir dediğimde NFS serisinin hepsi aynı simgeden oluyor bir tek renkleri farklı.

Dosya Ekleri

• Steam Simge.jpg
    Steam Simge.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı