Kapalı Steam oyunlarda ek %25 indirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sizi arkadaş ekleyemiyorum sizin beni arkadaş eklemeniz gerekiyormuş sanırım güvenlik ayarlarından yaptınız. Siz beni ekleyin direkt iletişim bilgilerimi bıraktım ilk sayfaya. Ek olarak steam hesabım.

Bende size atamadım arkadaşlık.
Ben sizi arkadaş ekleyemiyorum sizin beni arkadaş eklemeniz gerekiyormuş sanırım güvenlik ayarlarından yaptınız. Siz beni ekleyin direkt iletişim bilgilerimi bıraktım ilk sayfaya. Ek olarak steam hesabım.

Attım steamdan Ark.

Maalesef siz cevap verene kadar hallettim ben :(.
Bu arada şunu kaça bunu kaça verirsiniz diyenler bir şeyin %75'ini almayı bilmiyor galiba?

Arkadaşlar sanırım güvenemiyorsunuz.İsterseniz gamesatışcom üzerinden ilan açarak oyunları size yollayabilirim.Zaten +20 başarılı satışım var.Fakat indirim oranı sitede komisyon kestiği için %15e düşer.

Arkadaşlar sanırım güvenemiyorsunuz. İsterseniz gamesatışcom üzerinden ilan açarak oyunları size yollayabilirim. Zaten +20 başarılı satışım var. Fakat indirim oranı sitede komisyon kestiği için %15e düşer.

Bakiye mevcut mu? 44.55 TL'ye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Deluxe Edition alacağım. Hem DC hem de Steam'den arkadaşlık isteği attım.

Bakiye mevcut mu? 44.55 TL'ye Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Deluxe Edition alacağım. Hem DC hem de Steam'den arkadaşlık isteği attım.
Yazdım.
@fuNuf Hocamla alışverişimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.Kendisi bir sonraki alışverişte referansımdır.İyi günler.Güncel bakiye :53,33 TL.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı