Enter the Gungeon açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

AhmetVarol

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'de geçenlerde bir demo oyun indirdim, başlatıyorum birkaç saniye sonra başlat tuşu geri geliyordu Steam'de. Görev yöneticisinden baktım başlıyor exe dosyası ama birkaç saniye sonra kapanıyor. Bugün gittim indirimden Enter the Gungeon isimli oyunu aldım. Şu an bunda da aynı problem var dosyaları teyit ettirdim Steam'de bir de DirectX'i tekrar kurmayı denedim hala aynı. En azından forumda bulabildiğim çözümler bunlardı. Sorun oyunun başlayıp birkaç saniye sonra kapanması. Bir ekran açılmıyor veya hata kodu yok.

Rapor paylaşın. Ayrıca neden Windows 7 kullanıyorsunuz?

Rapor paylaşın. Ayrıca neden Windows 7 kullanıyorsunuz?
Logfile.rar buyrun burada. Win7'nin nedeni ise şuan kullandığım bilgisayar 11 senelik ve windows xp den windows 7 ye anca yükseltebildim diğerlerini yüklediğimde resmen başka bir uygulama kullanamıyorum. Mazur görünüz.

Mazur görülecek bir şey yok, sadece sormuştum.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Ayrıca Windows 7'ye ait yapılmamış güncellemeler varsa yapın.

Windows 10 altına destek sağlanmadığı belirtilmiş Process Monitor sayfasında onla ilgili bir şey dediniz sandım başlattım komutu.

Mazur görülecek bir şey yok, sadece sormuştum.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Ayrıca Windows 7'ye ait yapılmamış güncellemeler varsa yapın.

Bunu dedi ve o log dosyasına ulaştım ama açamıyor veya arşivleyemiyorum buraya atabilmek için. Erişim engellendi hatasını veriyor.
CBS.rar buyurun bu sorunu çözüp log dosyasını atabildim.
@Bora Dere Yardımcı olabileceğiniz bir konu var mı acaba? Güncelleştirme bulunmuyor ve komutu da işledim. Lakin sorun devam etmekte.

Dosya Ekleri

• cmd.PNG
    cmd.PNG
    1,5 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
CMD'yi yine yönetici olarak açıp bu komutları sırasıyla girin. Yani önce birini, ondaki işlem bitince sonrakini girin.
DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Sadece ortadaki çalıştı diğerleri için ... seçeneği bu bağlamda tanınamıyor hatası aldım hata kodu 87
CMD'yi yine yönetici olarak açıp bu komutları sırasıyla girin. Yani önce birini, ondaki işlem bitince sonrakini girin.
DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Sisteme onarım yapın. Olmazsa da temiz kurulum yapın diyeceğim. Eksik birkaç DLL dosyanız var ve bunlar bildiğim kadarıyla hep Windows güncellemeleriyle gelen dosyalar.

Teşekkürler hemen deniyorum
Sisteme onarım yapın. Olmazsa da temiz kurulum yapın diyeceğim. Eksik birkaç DLL dosyanız var ve bunlar bildiğim kadarıyla hep Windows güncellemeleriyle gelen dosyalar.
Bu windows 10 için değil miydi böyle bir arabirim desteklenmiyor hatası aldım.
Neyse Tek çözüm format. Konuyu kilitleyebilriz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı