Steam oyunları açılmıyor

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Steam oyun dosyaları bozulmuş veya silinmiş bu yüzden açılmıyordu. Yani bana gıcıklığına mıdır nedir hep böyle şeyler benim başıma geliyor arkadaş ne oluyor be? tekrar indiriyorum, konuyu kilitleyebilirsiniz.

Steam dışı oyunlar açılırken, Steam'de sahip olduğum oyunlara oyna dediğimde hiçbir şey olmuyor, kapanıyor. DirectX sorunu olduğunu sanmıyorum çünkü Steam dışı oyunlar DX11 gerektiriyor ve onlar açılıyor. Akşam bir yarım saat CS atıp çıkayım dedim ona da izin vermedi şanssızlığım.
Denediğim oyunlar:
  • Bloons TD 6
  • CS 1.6
  • CS:GO
Bloons TD 6 aldığım hata kodları:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Uygulama Adı: BloonsTD6.exe
Uygulama Sürümü: 2019.4.22.56738
Uygulama Zaman Damgası: 603ef46d
Hata Modülü Adı: UnityPlayer.dll
Hata Modülü Sürümü: 6.3.9600.17415
Hata Modülü Zaman Damgası: 5450559e
Özel Durum Kodu: c0000135
Özel Durum Uzaklığı: 00000000000ec5a0
OS Sürümü: 6.3.9600.2.0.0.256.48
Yerel Kimlik: 1055
Ek Bilgiler 1: ac05
Ek Bilgiler 2: ac0507478d1c5bd693cfc4fe3987e900
Ek Bilgiler 3: ac05
Ek Bilgiler 4: ac0507478d1c5bd693cfc4fe3987e900

Çevrimiçi gizlilik bildirimimizi okuyun:
Windows 8.1 ve Windows Server 2012 R2 gizlilik bildirimi - Microsoft Windows

1619736302055.png

Son düzenleme:
50 dakika olmuş, kimse bakmamış. Çok ayıp. Sadece Steam oyunlarında oluyor demişsin, burası biraz ilginç. Varsa Steam güncelleştirmelerini kontrol et, raporunu paylaştığın oyunun dosya konumunda varsa UnityPlayer.dll dosyasını silip dosyaların bütünlüğünü doğrula. Bir de öyle dene bakalım.

50 dakika olmuş, kimse bakmamış. Çok ayıp. Sadece Steam oyunlarında oluyor demişsin, burası biraz ilginç. Varsa Steam güncelleştirmelerini kontrol et, raporunu paylaştığın oyunun dosya konumunda varsa UnityPlayer.dll dosyasını silip dosyaların bütünlüğünü doğrula. Bir de öyle dene bakalım.
Oyunların dosyaları silinmiş steam ile ilgili değilmiş. 1 haftada tonla saçma olay yaşıyorum şu windowsta cidden bayılacağım artık durup dururken oyunlar silinmiş. Steam setup ile üzerine kurdum falan diye düşünmeyin(Evet steamsetup ile üzerine kurdum) ondan olmazdı normalde program kaldır kısmında steam setup gözüksün diye üzerine kurdum. Oyun dosyaları yerli yerindeydi fakat silinmiş işte yapacak bir şey yok.

Oyunların dosyaları silinmiş steam ile ilgili değilmiş. 1 haftada tonla saçma olay yaşıyorum şu windowsta cidden bayılacağım artık durup dururken oyunlar silinmiş. Steam setup ile üzerine kurdum falan diye düşünmeyin(Evet steamsetup ile üzerine kurdum) ondan olmazdı normalde program kaldır kısmında steam setup gözüksün diye üzerine kurdum. Oyun dosyaları yerli yerindeydi fakat silinmiş işte yapacak bir şey yok.
Olayın pek Windowsla alakası yok gibi ama çözümü bulunmuş nede olsa.

Geri
Yukarı