Steam oyunları nasıl yedeklenir?

Mehmet Tekçe

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. benim steam Yerel disk c'de oyunlarda onun içinde yeni harddisk alıp oraya taşısam oyunlarda sıkıntı çıkar mı? yani aldığım oyunlar boşa mı gider yani param? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır niye çıksın. STEAM hesabınız da zaten bütün oyunları tekrar indirme şansın var. Yani o oyunlar artık sana zimmetli merak etmeyin. :)

Bozulmaz fakat ille de yedekleyeceğim diyorsan, Steam kütüphanenin üzerinden oyunun üzerine sağ tık yapıp oyunu yedekle dedikten sonra "backup" atmak istediğin yeri seçebilirsin. Bilgisayarı kastırabilir biraz onu da söylemedi deme :)

Steam'in içinden yedeklemek daha rahat ama ben bilgisayarımı servise göndermeden önce harici bir belleğe normal kopyalama ile yedeklemiştim bir sıkıntı olmadı, steam klasöründeki steamapps'i kopyalamak yeterli.
Oyunları silsen bile bir şey olmaz, oyunlar steam'de senin hesabına kayıtlıdır, istediğin zaman tekrar yükleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı