Steam oyunları nereden ucuza alınabilir?

Eneba adında bir site daha vardı sanırım. Yabancı bir site ama Opera GX de durmadan indirimlerini gösteriyor.
Evet hocam. O site ile herhangi bir oyunun piyasadaki fiyatlarını da karşılayabilir ona göre satın alabilirsinbiz. Şahsen oradan da NFS: Payback oyununu satın almıştım.

En iyisi indirimleri beklemek en yakında Cadılar Bayramı ve Sonbahar indirimi var diye biliyorum.
Bir göz atın derim.

Hocam genellikle DurmaPlay, G2A, foxngame, gamesatis, oyunfor, Kinguin oynasana gibi sitelerde Steam ile aynı fiyatta oluyor ancak indirim kovalayabilirsiniz. Örneğin ben stellaris oyununu istiyordum Steam'da 60 TL ve 16 TL gibi bir fiyata aldım Oyunfor'dan.

Gamebillet.Kendimde satın aldım direk key veriyorlar.
G2A yazan arkadaşlar acaba nasıl ucuz oyun buluyorsunuz orada? Ben her bakışımda oyunlara nedense indirmide bile olmalarına rağmen Steam fiyatından yüksek oluyorlar.

Steam için kullanmadım ancak Origin ve Battle.net için, G2A ve Kinguin kullandım.
Saydığım iki site/platform da Euro üzerinden satış yaptıkları için kur dönüşümü sırasında baya yüksek miktarda fark koyuyorlar.

Steam için kullanmadım ancak Origin ve Battle.net için, G2A ve Kinguin kullandım.
Saydığım iki site/platform da Euro üzerinden satış yaptıkları için kur dönüşümü sırasında baya yüksek miktarda fark koyuyorlar.
Origin veya Battle.net için lafım yokta,Steam cidden çok sıkıntılı.
Yani şuanda Arma 3 Steam'de indirimde 18TL,İndirimsiz hali ise 75TL.G2A'de indirimli hali 142TL.Acaba sorun bende mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı