Steam oyunları satılabilir mi?

Merhaba,

Aktifleştirdiğiniz oyunları hesabınızdan ayıramazsınz. Steam hesabınızı vermeniz gerekir fakat Steam hesabının satışına izin verilmiyor.

Hocam kod derken şu şekilde arakdaşım geldi dediki oyun al 2 saat oynama indirimdeyken oyunun dosyalarında bir adet kod oluyor o kodu satabiliyorsun dedi öyle bir şey var mı?

GameSatış İtemsatış gibi sitelerden ilan oluşturup satabilirsiniz hocam.

Hesap satışı istiyorlar.

Bazı oyunlarda farklı platformlar için kod verilebiliyor. Bazen bağımsız bir kopya olabiliyor ama genellikle ilgili Steam hesabını da platforma bağlamanız gerekiyor. Mümkün olsa da satmanızı önermem.

Hocam paraya sıkışığımda o yüzden satılmıyorsa idae edeyim arkadaşım BF 4 ile Sniper elitte 4 aldırdı SATA biliyorsun dedi ama bionluk diye sitede onda da bir şey anlamadım o yüzden satmak istiyorum.

@Tim yani hocam hiç önerebileceğiniz bir site yok mu yoksa iademi edeyim fikriniz nedir?

Hocam paraya sıkışığımda o yüzden satılmıyorsa idae edeyim arkadaşım BF 4 ile Sniper elitte 4 aldırdı SATA biliyorsun dedi ama bionluk diye sitede onda da bir şey anlamadım o yüzden satmak istiyorum.

@Tim yani hocam hiç önerebileceğiniz bir site yok mu yoksa iademi edeyim fikriniz nedir?

Satış yapabileceğini sanmıyorum. İade etmen en iyisi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı