Satılık Steam oyunları satışı %25 indirimli

Duygusuzifade

Centipat
Makaleler
1
Merhaba,

Steam hesabımda kullanmadığım bakiye mevcut. İstediğiniz oyunu veya DLC'yi Steam fiyatından %25 daha ucuza Steam gift olarak atarım. Almayı düşünen varsa istediği oyunun adını yazıp, Steam, Discord vb. iletişim adresi bırakabilir. (Bütün oyunlar dahil.) %25.
Ödeme yöntemleri havale, EFT, Papara.

Fatih Gürel

Decapat
Makaleler
1
Yer
G-MAN'den görev bekliyor...
Merhaba,

Konuyla ilgili konuşmam gerekirse, arkadaşım için oyun alacağım ama indirim döneminde almayı planlıyorum. Eğer ki denk gelirse size danışırım.

Hatırlarsanız R5 3600 konuma mesaj atmıştınız, sizden discord ve instagram adresi istemiştim ama görünen o ki mesajımı görmemişsiniz.

Eğer ki ciddi olarak satmayı düşünüyorsanız :
İnstagram : leofthgrl
Discord : Unbeknownn#4682

Düzenleme : Parça satış konunuzu yeni gördüm, işlemciyi satmışsınız. Kaçırmam kötü oldu, tüh.

Son düzenleme:

techislife

Centipat
Devam ediyor mu ?

KS
Duygusuzifade

Duygusuzifade

Centipat
Makaleler
1
Satışlar Güncel. Discord; Duygusuzifade#8049
Merhaba,

Konuyla ilgili konuşmam gerekirse, arkadaşım için oyun alacağım ama indirim döneminde almayı planlıyorum. Eğer ki denk gelirse size danışırım.

Hatırlarsanız R5 3600 konuma mesaj atmıştınız, sizden discord ve instagram adresi istemiştim ama görünen o ki mesajımı görmemişsiniz.

Eğer ki ciddi olarak satmayı düşünüyorsanız :
İnstagram : leofthgrl
Discord : Unbeknownn#4682

Düzenleme : Parça satış konunuzu yeni gördüm, işlemciyi satmışsınız. Kaçırmam kötü oldu, tüh.
Birden çok bildirim geldiği için mesajlarınız arada kaynamış hocam. Satışı gerçekleştirmedim abim sistem toplamaya karar verdiği için ona bıraktım R5 3600'ü.

tahaa1g

Picopat
Yer
Tanrı Dağı
Satışlar güncel. Discord; duygusuzifade#8049.

Birden çok bildirim geldiği için mesajlarınız arada kaynamış hocam. Satışı gerçekleştirmedim abim sistem toplamaya karar verdiği için ona bıraktım R5 3600'ü.

Hocam DC ekledim bakar mısınız.

Yukarı