Steam oyunları siliyor

Acex

Hectopat
Yer
Uranüs
Daha fazla  
Steam üzerinden indirdiğim oyunlar bir süre sonra kendi kendine siliniyor. Örneğin CS:GO ve PUBG oyunlarını indirmiştim ama yaklaşık 15 20 gün sonra oyunu açmaya çalıştığımda Steam oyunları tekrar indirmemi istedi. Daha önce bu nedenle format attırmıştım ancak sorun bir süre sonra yine aynı sorunlarla karşılaştım. Ekteki resim klasöre ait ancak Steam'e girince oyunlarımın yüklü olmadığını görüyorum.

resim_2021-04-17_163625.png
Screenshot_12.png
Screenshot_13.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden indirdiğim oyunlar bir süre sonra kendi kendine siliniyor. Örneğin CS:GO ve PUBG oyunlarını indirmiştim ama yaklaşık 15 20 gün sonra oyunu açmaya çalıştığımda Steam oyunları tekrar indirmemi istedi. Daha önce bu nedenle format attırmıştım ancak sorun bir süre sonra yine aynı sorunlarla karşılaştım. Ekteki resim klasöre ait ancak Steam'e girince oyunlarımın yüklü olmadığını görüyorum.

Eki Görüntüle 978991Eki Görüntüle 978994Eki Görüntüle 978996

Eğer Steam hesabınıza her Steam'i açtığınızda tekrar giriş yapmanız gerekiyor ise belki hesaptan çıkış yapıldığından oyun verileri siliniyordur.

Anti-Virüs programı kullanıyor musunuz?

Hayır kullanmıyorum.

Eğer Steam hesabınıza her Steam'i açtığınızda tekrar giriş yapmanız gerekiyor ise belki hesaptan çıkış yapıldığından oyun verileri siliniyordur.

2 bilgisayardan giriş yaptığım oluyor diğer hesaptan çıkış yapacağım öyle deneyeyim.

Appmanifest dosyalarınız silinmiş. CS:GO için internetten appmanifest dosyası bulup Eki Görüntüle 979013 şu lokasyona atın.

Tamamdır deniyorum. Dönüş yapacağım.

Formattan sonra indirdiğiniz bir program var mı? Varsa korsan mı?

Formattan sonra herhangi bir program indirmedim.

Eki Görüntüle 978991Eki Görüntüle 978994Eki Görüntüle 978996

Söylemeyi unutmuşum bilgisayarım açılırken sürekli kendini yeniden başlatıyor 4 5 defa yeniden başladıktan sonra açılıyor bununla ilgisi de olabilir. Bir de oyunlar silinince bilgisayarımda yer açılmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı