Steam oyunlarını yedekleme

eemmrree234

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle forumda yeniyim konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın. Windows 10'a tekrar geçiş yapmak istiyorum. Bu yüzden oyunlarımı yedeklemem lazım. Tüm oyunlarım Steam üzerinden kurulu. Oyunları tekrar yüklemeden nasıl bir yedek yapabilirim acaba? (tek disk kullanıyorum.)

Diskimde bölebileceğim kadar alan kalmadı ama harici diskim mevcut. Aynı işlemi onda yapabilir miyim?
Diğer oyunlardan herhangi birini alabilecek kadar büyüklükteki bir oyundan feragat edip silin. Sonra o açılan yer ile bölüm açın. Sonra oraya sığabilecek kadar oyun ekleyin. Daha sonra c'de boşalan kısmı da tekrar d'ye ekleyin. Oyunlar bitene kadar işlemi tekrarlayın :D

Diğer oyunlardan herhangi birini alabilecek kadar büyüklükteki bir oyundan feragat edip silin. Sonra o açılan yer ile bölüm açın. Sonra oraya sığabilecek kadar oyun ekleyin. Daha sonra c'de boşalan kısmı da tekrar d'ye ekleyin. Oyunlar bitene kadar işlemi tekrarlayın :D
Ya da kısaca şurada bahsedilen şeyi yapabilirsiniz. Link

Yükseltmeden kastınız nedir hocam? Şu an Windows 11 kullanıyorum. Geri yükleme zamanını aştım o yüzden temiz kurulum yapmam gerekiyor.

Kurulumu Windows'un içinden yapınca yükselt sekmesi çıkıyordu.
Bayağı ilginç bu arada bir cihazda deneyimledim geçtiğimiz ay. Burada kastedilen yükseltme versiyon açısından değil. Windows'un aracından indirdiğiniz ISO dosyasını çıkartarak setup üzerinden direkt çalıştırarak kurun hocam.

Geri
Yukarı