Rehber Steam Para Katlama Şansı

Bir arkadaşım 2, iki arkadaşım 1 kere yaptı ve hepsine Tokyo çıktı. Ben 4 kere yaptım. 2 kere Tokyo çıktı. 2 lira zarardayım. 6/8 oranında Tokyo çıktı yani çevremde.

@LahmacuN bir şey daha soracağım çoklu satılan hızlandırma paketleri ne işe yarıyor onların içinden kartmı geliyor? Hocam bidu şunu merak ettim ne işe yarıyorlar toplam kart fiyatından ucuzlar?

1623523492330.png

3. kez kârdayım hocam. Çok sağol. Böyle buna yakın riski olan neler var başka, var mı sizde öneri?

Merhaba arkadaşlar bugün size Steam'de para katlama yöntemi anlatacağım. Öncelikle bu yola girmeden önce Steam cüzdanızda en az 8 buçuk TL olması gerek. Şimdi ise geçelim.

Eki Görüntüle 1006094

Burada olan kartları görüyoruz toplamı 8 buçuk TL gibi yapıyor. Hepsini pazardan satın alıyoruz.

Adım 2 bu kartların hepsini aldıktan sonra rozet işliyoruz ve arka planımızı alıyoruz.

Eki Görüntüle 1006097

Adım 3 burada arka planları görüyoruz common düşmesi en yüksek ihtimal olan. Uncommon seyrek olarak düşüyor. Rare ise nadir olarak düşüyor. Common olan arka plan düşerse paramızı 2'ye katlıyoruz diğer 2'si düşerse maalesef zarardıyız.

Not: Burada paranızı kaybetme ve kazanma şansınız var. Eğer kaybederseniz kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum tüm sorumluluk sizdedir. Konuya neden bu kadar fazla ön yargı var anlamış değilim.

Ben kendim denedim ve kara geçtim.
Sakın parlak kartları almayın normalleri alın.
Ben anlamadım mala anlatır gibi anlatır mısın

Yeni konular

Geri
Yukarı