Rehber Steam Para Katlama Şansı

Merhaba arkadaşlar bugün size Steam'de para katlama yöntemi anlatacağım. Öncelikle bu yola girmeden önce Steam cüzdanızda en az 8 buçuk TL olması gerek. Şimdi ise geçelim.

Eki Görüntüle 1006094

Burada olan kartları görüyoruz toplamı 8 buçuk TL gibi yapıyor. Hepsini pazardan satın alıyoruz.

adım 2 bu kartların hepsini aldıktan sonra rozet işliyoruz ve arka planımızı alıyoruz.

Eki Görüntüle 1006097

Adım 3 burada arka planları görüyoruz common düşmesi en yüksek ihtimal olan. Uncommon seyrek olarak düşüyor. RAR'e ise nadir olarak düşüyor.common olan arka plan düşerse paramızı 2'ye katlıyoruz diğer 2'si düşerse maalesef zarardıyız.

not: Burada paranızı kaybetme ve kazanma şansınız var. Eğer kaybederseniz kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum tüm sorumluluk sizdedir. Konuya neden bu kadar fazla ön yargı var anlamış değilim.

Ben kendim denedim ve kara geçtim.
Sakın parlak kartları almayın normalleri alın.

Kardeşim bu method bildiğin kumar ben bu yolla çok battım ben.

Rare ya da uncommon olanların daha pahalı olması gerekmiyor mu?
Bazı oyunlarda böyle hocam.
Kardeşim bu method bildiğin kumar ben bu yolla çok battım ben.

Hocam bu method en az zarar etme oranı olan method çıkması en yüksek olan en pahalı olan genelde zaten kazandırıyor bir hocam 2 tane oyunda yapti ikisinden de katladı.
Hocom bir oyun daha atmışsınız yukarıda. Onun ihtimaller nasıl ve ne kadar lazım?

Hocam en son attığım oyunun ihtimaller diğer oyunlarla ayni common olan en pahali arka plan. Kartları en son 13 lira gibi hatırlıyorum kartlarin fiyati düşmüş bile olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı