Steam para yüklemeden seviye atlamak

282742

Hectopat
Makaleler
2
Ben biraz bedavacıyım diyebilirim. Erdem abi dediğim güzel insan bana kış indirimlerinde Counter-Strike 1.6 aldı. Bende oynadım inceleme yapmak istiyorum, kısıtlı hesap diyor. Para vermeden seviye nasıl atlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeye bedava sahip olamazsın, bir iki bir şey yapsan da para harcamadan seviye atlamak mümkün değil. Bir yerden sonra kitleniyor yada kasılmayacak kadar yavaş işliyor.

Steam mağaza bölümüne gir ve en üstteki yılbaşı etkinliğine tıkla ordan da görev yapma sayfasına gir tüm görevleri yapıp rozet satın al kısıtlı hesapta da oluyor diye biliyorum bunu

Bu özelliklere nasıl erişebilirim?

Steam Mağazası'nda en az $5.00 USD'lik bir harcama yapmalısınız. Mevcut kısıtlı kullanıcı harcamanızı görmek için buraya tıklayın.

Bu özelliklere erişmenizi sağlayacak bazı satın alma örnekleri şöyledir:

• Steam Cüzdanınıza 5 Amerikan Doları veya daha fazla bir yükleme gerçekleştirmek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk oyun veya oyunlar satın almak
  • Steam hesabınıza 5 Amerikan Dolarına denk bir Steam Cüzdan kartı yüklemek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk bir Steam Hediyesi satın almak (arkadaşınızdan bir Steam hediyesi veya dijital hediye kartı almak sayılmaz)

Başka yolu yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı