Steam parayı çekti ama oyunu ve DLC'yi vermedi

Altuğ karatekin

Hectopat
Arkadaşlar bu sabah oyunu ve DLC'yi aldım fakat ödeme başarasız deyip parayı çekti. Ama oyun ve DLC yok elimde nasıl çözebilirim bilet attım ne zaman dönerler bilmiyorum. Oyun: The Witcher 3 wild hunt GOTY Edition. DLC ise Dying Light: The Following.

IMG-20201030-WA0015.jpeg

IMG-20201030-WA0018.jpeg

Screenshot_20201030-175704_Papara.jpg

Arkadaşlar bu sabah oyunu ve DLC'yi aldım fakat ödeme başarasız deyip parayı çekti. Ama oyun ve DLC yok elimde nasıl çözebilirim bilet attım ne zaman dönerler bilmiyorum. Oyun: The Witcher 3 wild hunt GOTY Edition. DLC ise Dying Light: The following.

Eki Görüntüle 720727

Eki Görüntüle 720728

Eki Görüntüle 720729

Bu gün Papara'dan aynı hatayı aldım Satisfactory oyunundan bende de ilk hata verdi sonra parayı çekti Steam desteğe yazdım illaki paranı verirler.

İninal ile aynı sıkıntıyı yaşadım.Sansa bakın ki bende witcher 3 alıyordum.Müşteri temsilcisini aradım ve arada steam ile iletişime geçtim.Steam ödemeyi almadıklarını söyledi.İninal paranız havada kalmış ortada duruyor dedi.Bu arada şikayetvardan da yazıyordum.Birkaç gün yani 2-3 gün içinde paramı geri verdiler.
Özet:Müşteri temsilcisi ve steam ile iletişime geçin.

Bende de aynısı olmuştu Soundpad almıştım ama gelmemişti.İade ettim, paramı aldım sonra tekrar satın aldım bu sefer gelmişti.

Bende de aynısı olmuştu Soundpad almıştım ama gelmemişti.İade ettim, paramı aldım sonra tekrar satın aldım bu sefer gelmişti.
İade edemiyorum işte görselde göstermiştim satın almadın diyor
Mail adresine aldığın ürünün dekontu geldiyse desteğe onu da belirt.

Gelmedi işte sadece attığım fotoğraflar var elimde başka bir şey yok
İninal ile aynı sıkıntıyı yaşadım.Sansa bakın ki bende witcher 3 alıyordum.Müşteri temsilcisini aradım ve arada steam ile iletişime geçtim.Steam ödemeyi almadıklarını söyledi.İninal paranız havada kalmış ortada duruyor dedi.Bu arada şikayetvardan da yazıyordum.Birkaç gün yani 2-3 gün içinde paramı geri verdiler.
Özet:Müşteri temsilcisi ve steam ile iletişime geçin.
Müşteri temsilcisi derken papara ya mail attım dedteğe bide steame bilet attım. Ama türkçe yazdım steam e sıkıntı olurmu?

İade edemiyorum işte görselde göstermiştim satın almadın diyor

Gelmedi işte sadece attığım fotoğraflar var elimde başka bir şey yok

Müşteri temsilcisi derken papara ya mail attım dedteğe bide steame bilet attım. Ama türkçe yazdım steam e sıkıntı olurmu?
Direkt telefonla aramıştım.Sizde mümkünse telefonla arayın kart sağlayıcınızı.

ininal ile aynı sıkıntıyı yaşadım. Sansa bakın ki bende Witcher 3 alıyordum. Müşteri temsilcisini aradım ve arada Steam ile iletişime geçtim. Steam ödemeyi almadıklarını söyledi. ininal paranız havada kalmış ortada duruyor dedi. Bu arada şikayetvardan da yazıyordum. Birkaç gün yani 2-3 gün içinde paramı geri verdiler.
Özet: Müşteri temsilcisi ve Steam ile iletişime geçin.
Direkt telefonla aramıştım.Sizde mümkünse telefonla arayın kart sağlayıcınızı.
Bende de aynısı olmuştu Soundpad almıştım ama gelmemişti. İade ettim, paramı aldım sonra tekrar satın aldım bu sefer gelmişti.

Peki karta para atıp tekrar alsam sıkıntı olur mu para iadesi yaparlar mı yani? O oyunları almam lazım da.

Peki karta para atıp tekrar alsam sıkıntı olur mu para iadesi yaparlar mı yani? O oyunları almam lazım da.
Bana paranın havada kaldığını ve form oluşturduklarını söylediler.Ben de aradım tekrar işleminiz devam ediyor dediler.En sonunda ininal kartıma parayı yatırdı.Sizin kart sağlayıcınız ne yapar bilemiyorum.Arayıp konuşmanız daha doğru olur.

Arkadaşlar bu sabah oyunu ve DLC'yi aldım fakat ödeme başarasız deyip parayı çekti. Ama oyun ve DLC yok elimde nasıl çözebilirim bilet attım ne zaman dönerler bilmiyorum. Oyun: The Witcher 3 wild hunt GOTY Edition. DLC ise Dying Light: The Following.

Eki Görüntüle 720727

Eki Görüntüle 720728

Eki Görüntüle 720729
Hocam sepette kalmış ürün. 3d secure yaparken hata almışsınızdır. Mail ve mesaj da gelmemiştir büyük ihtimal. Steam ya da kullandığınız kartın firmasıyla iletişime geçin. Pazartesi parayı gönderirler.

Geri
Yukarı