Çözüldü Steam parayı çekti ama oyunu vermedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ash Ketchum 123

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar Steam'den Dying Light enhanced Edition almak istedim Papara kartımdan parayı çekti fakat oyun ortada yok. Steam desteğe yazdım ne zaman cevap gelir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Zamanında olursa iyi olur ayın 30'unda indirim bitiyor.
Merak etme, işlem yaptığın güne göre ücret keseceklerdir. Bu tip durumlarda müşteriden yana sıkıntı olmamıştır çünkü Steam bu konuda titiz. "Dont worry, be happy"
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anladığım kadarıyla 72 saat içinde hesabına gelecek oyun. Gelmezse tekrar desteğe yaz.
Bir hata oluşmuş olmalı. Zaten e-postana mail gelmiştir, satın aldığına dair kanıtın var.

Biraz geç ama ben de satın almaya çalıştım hata verdi almadı ama ininaldan 18TL çekti (worms wmd) ama e mailime gelmedi öyle satın alma diye.

Bende.

Biraz geç ama ben de satın almaya çalıştım hata verdi almadı ama ininaldan 18TL çekti (worms wmd) ama e mailime gelmedi öyle satın alma diye.

De öyle lütfen yardım et çözdün mü?

Tamamdır teşekkürler.
Sorun çözülmüstür herkese teşekkürler.

Abi nasıl çözdüm lütfen söyle elim ayağım titriyor aynı hata bende de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı