Steam parlak kart düşürme olasılığı her oyunda aynı mı?

Daha fazla  
Steam'de parlak kart düşürme olasılığı her oyunda aynı mı? Çünkü bazı oyunların parlak kartları 10-15 TL, bazılarının ise 1-2 TL olabiliyor. Steam fiyata göre kart düşürme olasılıklarını değiştiriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de parlak kart düşürme olasılığı her oyunda aynı mı? Çünkü bazı oyunların parlak kartları 10-15 TL, bazılarının ise 1-2 TL olabiliyor. Steam fiyata göre kart düşürme olasılıklarını değiştiriyor mu?

Parlak koleksiyon kartlarının düşme olanağı çok daha düşüktür normal kartlara göre. Tüm oyunlarda düşebilir tamamen sizin şansınıza bağlı. Fiyatla alakası yok.

Parlak koleksiyon kartlarının düşme olanağı çok daha düşüktür normal kartlara göre. Tüm oyunlarda düşebilir tamamen sizin şansınıza bağlı. Fiyatla alakası yok.
Pek açıklayıcı olmamış yada ben anlamadım. Şöyle söyleyeyim. Dead Cellsin parlak kartları 1tl değerinde. Witcher 3'ün parlak kartları 10-15tl arası. Dead cells ile Witcher 3'ten düşecek olan parlak kart olasılığı eşit mi? Çünkü aralarında fiyat farkı var.

Fiyatlarına göre olasılıkları değişmiyordur bence, sonuçta fiyatları taleplere bağlı, bugün 3 olan yarın 15 olabilir ya da tersi. Bir de parlak kartlar oyunları oynarken düşebiliyor mu bunu hiç bilmiyordum sadece düz düştü bana şimdiye kadar.

Pek açıklayıcı olmamış ya da ben anlamadım. Şöyle söyleyeyim. Dead Cellsin parlak kartları 1 TL değerinde. Witcher 3'ün parlak kartları 10-15 TL arası. Dead cells ile Witcher 3'ten düşecek olan parlak kart olasılığı eşit mi? Çünkü aralarında fiyat farkı var.
Bir kartın talebi çok olursa fiyatı artar. Çünkü artsa da alan adam her türlü alır.

Fiyatlarına göre olasılıkları değişmiyordur bence, sonuçta fiyatları taleplere bağlı, bugün 3 olan yarın 15 olabilir ya da tersi. Bir de parlak kartlar oyunları oynarken düşebiliyor mu bunu hiç bilmiyordum sadece düz düştü bana şimdiye kadar.
Evet düşebiliyor. Bana 2 kere düşmüştü.
Bir kartın talebi çok olursa fiyatı artar. Çünkü artsa da alan adam her türlü alır.
Lütfen soruyu okumadan cevaplamayın.

Pek açıklayıcı olmamış ya da ben anlamadım. Şöyle söyleyeyim. Dead cellsin parlak kartları 1TL değerinde. Witcher 3'ün parlak kartları 10-15TL arası. Dead cells ile Witcher 3'ten düşecek olan parlak kart olasılığı eşit mi? Çünkü aralarında fiyat farkı var.

Hayır düşme olasılıkları eşit, sonuçta fiyat biçen Steam değil kullanıcılar. Topluluk pazarında satmak istediğiniz bir şeye istediğiniz fiyatı biçebilirsiniz. Bunun ne kadar nadir olduğu ya da yaygın olduğu önemli değil.

Geri
Yukarı