Steam Payday2 nasıl geri yüklenir?

linuxzen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
izmit
Daha fazla  
Geçen açtığım konuda oyunun dosyalarını kopyala format attıktan sonra geri Steam klasörüne yükle demişlerdi. Nasıl dosyadan geri yükleyebilirim? Oyunu klasöre atıyorum, Steam'e giriyorum ama yüklememi istiyor. Yükleye basınca da bu klasör dolu diyor.

Son düzenleme:
Geçen açtığım konuda 2 kişi oyunun dosyalarını kopyala format attıktan sonra geri Steam klasörüne yükle demişlerdi -ki öyle olmadı-. Nasıl dosyadan geri yükleyebilirim? Oyunu klasöre atıyorum, Steam'e giriyorum ama yüklememi istiyor. Yükleye basınca da bu klasör dolu diyor.

Dosyaları kopyalamak işe yaramaz kim demişse yanlış bilgi vermiş. Steam'ı açınca sol üstte Steam yazısına gelince oyunları yedekle ve geri yükle yazar oradan yapmanız gerekiyordu.

Dosyayı kopyaladıktan sonra Steam comonun içine attınız sonra yükle yazısı çıkıyorsa bu da doğrulama demek zaten dosyayı kopyalıyosanız Payday oyununun manifestini de almanız lazım Steam'de Payday için manifest yoksa Steam bu oyunu görmez.

Dosyayı kopyaladıktan sonra Steam comonun içine attınız sonra yükle yazısı çıkıyorsa bu da doğrulama demek zaten dosyayı kopyalıyosanız Payday oyununun manifestini de almanız lazım Steam'de Payday için manifest yoksa Steam bu oyunu görmez.
Yükle basınca klasör boş olmalıdır diyor.

Payday klasörünü silmeme rağmen öyle diyor.

Yükle basınca klasör boş olmalıdır diyor.

Payday klasörünü silmeme rağmen öyle diyor.

Steam'i komple silin sonra tekrardan Steam'i yükleyin o yedeklediğiniz Payday dosyasını atmayın tekrar bir yükle deyin indirme başlayınca Steam'i kapatıp o yedeklediğiniz oyunu atın sonra Steam'e girip yükle deyip doğrulama yapacak mı kontol edin ayrıyeten Steam'in ayarlarındanda kütüphane klasörünü göstererek seçin.

Steam'i komple silin sonra tekrardan Steam'i yükleyin o yedeklediğiniz Payday dosyasını atmayın tekrar bir yükle deyin indirme başlayınca Steam'i kapatıp o yedeklediğiniz oyunu atın sonra Steam'e girip yükle deyip doğrulama yapacak mı kontol edin ayrıyeten Steam'in ayarlarındanda kütüphane klasörünü göstererek seçin.
Kütüphane derken?

Hocam çok pardon diskte yer yok diyormus. Oyun için ayırdığım diski silip diski genislettim su an oyun dosyasını Steam'e atıyorum.

Hocam çok pardon diskte yer yok diyormus. Oyun için ayırdığım diski silip diski genislettim su an oyun dosyasını Steam'e atıyorum.

Bir dahaki yedeklemenizde oyun dosyasını alırken manifest dosyasınıda alın bir daha format atarsanız bu 2 dosyayı Steam'e attığınız anda doğrulama yapmadan oyuna hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz ayrıyeten kütüphane klasörü yedeklemektede geçerli şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Bir dahaki yedeklemenizde oyun dosyasını alırken manifest dosyasınıda alın bir daha format atarsanız bu 2 dosyayı Steam'e attığınız anda doğrulama yapmadan oyuna hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz ayrıyeten kütüphane klasörü yedeklemektede geçerli şimdiden iyi oyunlar dilerim.
Çok teşekkürler uğraştığınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı