Steam paylaşımlı hesap yasaklama sebebi mi?

emoj

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. İnternette paylaşımlı hesap satan birilerini buldum. Hesaplar iyi, güzel de kafama takılan bir şey var. Bu şekilde hesap kullanımına Steam yasak koymuş mu? Ben öyle bir hesabı kullandığımda halihazırda benim olan hesapta kısıtlama veya yasaklama yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. İnternette paylaşımlı hesap satan birilerini buldum. Hesaplar iyi, güzel de kafama takılan bir şey var. Bu şekilde hesap kullanımına Steam yasak koymuş mu? Ben öyle bir hesabı kullandığımda halihazırda benim olan hesapta kısıtlama veya yasaklama yer miyim?
Yemezsin al

Kendi hesabında bir kısıtlama/yasak yemezsin bir şey olursa aldığın hesaba olur.

Bir sene sonra gelecek olan bir cevap olacak ama ben de deneyimlerimi aktarmak isterim.

Paylaşımlı hesap üzerinden God of War, Dying Light 2, Far Cry 6, Bannerlord, Metro Exodus ve birçok oyun oynadım. Bir sorun yaşamadım. Sadece bazı hesaplara girince kısıtlama hatası veriyordu ki o da girdiğim hesap için geçerliydi :D Bir sorun oluşturmuyor kısacası.

Bir sene sonra gelecek olan bir cevap olacak ama ben de deneyimlerimi aktarmak isterim.

Paylaşımlı hesap üzerinden God of War, Dying Light 2, Far Cry 6, Bannerlord, Metro Exodus ve birçok oyun oynadım. Bir sorun yaşamadım. Sadece bazı hesaplara girince kısıtlama hatası veriyordu ki o da girdiğim hesap için geçerliydi :D bir sorun oluşturmuyor kısacası.

Hocam nereden aldınız hesapları?

Hocam Far Cry 6, Bannerlord'da save sorunu yaşadım. Satıcıyı değiştirdim, birçok sefer alışverişim oldu kendisinden. GeForce NOW'dan oynuyorum, sorun yok. 3 oyun 25 lira hesapları genellikle sorun çıkarıyor gibime geldi. Bu yüzden tekli alıyorum oyunları. Satıcı sorulara biraz geç cevap veriyor, tek sıkıntısı bu. Güvenilir satıcı. İstese de dolandırıcılık yapamaz, İtemsatış bu konuda çok hassas. Hesaplara ömür boyu garanti veriyor, sorun olması durumunda yazarsan yeni hesap verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı