Steam paylaşımlı telefona atılan VAC ban kalkar mı?

Iade durumlari baska. VAC konusunda ise herhangi bir tolerans saglamiyorlar. Yani "arkasindan dolayi yasaklama almis" deyip de, yasaklamayi kaldirmiyorlar. Sonuc olarak hesap güvenliginden siz sorumlusunuz.

Eger öyle basit olsaydi, her yasaklama alan bir neden üretip yasaklamayi kaldirmaya calisirdi. Kisacasi hatali olmadigi sürece VAC yasaklarinin kaldirilma ihtimali bulunmuyor.

VAC banlı bir hesap satın almıştım. Defalarca kez Ticket'lar atmama o kadar uğraşmama rağmen kaldırmadılar. Tek isteğim içindeki 5 tane eldiven kasasını almaktı ona bile izin vermediler eğer VAC tarafından yasaklandıysanız "bir yanlışlık olmadığı sürece" banınız asla kalkmaz. Geçmiş olsun...

VAC banlı bir hesap satın almıştım. Defalarca kez Ticket'lar atmama o kadar uğraşmama rağmen kaldırmadılar. Tek isteğim içindeki 5 tane eldiven kasasını almaktı ona bile izin vermediler eğer VAC tarafından yasaklandıysanız "bir yanlışlık olmadığı sürece" banınız asla kalkmaz. Geçmiş olsun...

Tek çare satmak artık: (

Hocam kaçıncı günde kalktı benim bir arkadaşımda 90 lvldı gereksiz yemişti 80 gün sonra falan açmışlardı merak ettim sizin kaçıncı günde açıldığını.
Merhaba. Hesap benim değil maalesef. Dediğim gibi, profillerden birinde dolaşırken ekran görüntüsü vitrininde gördüm. Eğer hile açmadıysanız ya da skin changer falan kullanmadıysanız açılır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı