Steam Steam pazar bekletme süresi ne kadar sürüyor?

Tufan Kayra

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcı
Merhaba. Bugün Steam hesabıma pazar bekletme süresinden muaf olmak için Steam Guard'ı ekledim. Fakat daha sonra 7 gün sonra eşyalarımı bekletme süresiz satabileceğimi öğrendim. Peki bu bekletme süresi dediğimiz pazarda ürünümü satmama engel olan şey 7 gün mü sürüyor yoksa bu özellikten muaf olmam için mi 7 gün beklemem gerekiyor? Ayıca bekletme süresi 7 gün sürmüyorsa kaç dakika, saat veya gün sürüyor belirtirseniz çok sevinirim. İyi sosyaller.

Steam Guard'ı aktif ettikten 15 gün sonra pazar açılıyor. Steam Guard'ı aktif ettiyseniz pazara girdiğinizde kısıtlamanın kalkacağı tarih orada yazacaktır.
Bende sadece 1 oyun bekletmede diğerleri sorunsuz bir şekilde ilanda.
1679423819261.png

Fiyat farkından dolayı şuanda satamıyorsunuz, büyük ihtimal 7 gün sonra satarsınız.

Fiyat farkından dolayı şuanda satamıyorsunuz, büyük ihtimal 7 gün sonra satarsınız.
Sadece 1 kartım beklemede o da 23TL diğerleri 1TL civarlarında bu bekletme süresi yanlızca yüksek meblalarda mı uygulanıyor?

Mobil uygulamaya onay falan geldi mi? Fotoğrafta eklenti var galiba fazla karışık geldi hiçbir şey anlamadım.
Evet geldi onayladım sonra bekletmeye attı. Aynı zamanda evet eklenti var. Steam İnventory Helper kullanıyorum.

Mobil uygulamaya onay falan geldi mi? Fotoğrafta eklenti var galiba fazla karışık geldi hiçbir şey anlamadım.
Eklentiyi kapattım. Bu şekilde:
1679424222263.png

Sadece 1 kartım beklemede o da 23TL diğerleri 1TL civarlarında bu bekletme süresi yanlızca yüksek meblalarda mı uygulanıyor?

Evet geldi onayladım sonra bekletmeye attı. Aynı zamanda evet eklenti var. Steam İnventory Helper kullanıyorum.

Eklentiyi kapattım. Bu şekilde:
Eki Görüntüle 1710102
Güvenlik amacıyla yüksek fiyatlarda uygulanıyor. Düşük fiyatlarda uygulanmıyor mu? Bazılarında uygulanıyor diye biliyorum.

Güvenlik amacıyla yüksek fiyatlarda uygulanıyor. Düşük fiyatlarda uygulanmıyor mu? Bazılarında uygulanıyor diye biliyorum.
Pazarda bir ton ürün sattım hiçbir zaman böyle bir bekletme almadım fiyat ne olursa olsun. Sebebinın bu olduğunu sanmıyorum. Fotoğraftan sonra konu biraz daha anlaşılır oldu, bir süre bekledikten sonra ürün bekletmesi kalkacaktır diye düşünüyorum.

Pazarda bir ton ürün sattım hiçbir zaman böyle bir bekletme almadım fiyat ne olursa olsun. Sebebinın bu olduğunu sanmıyorum. Fotoğraftan sonra konu biraz daha anlaşılır oldu, bir süre bekledikten sonra ürün bekletmesi kalkacaktır diye düşünüyorum.
Sağ olun. Bana malum bahar indirimlerinden dolayı acil lazımdı. Bende kartı ucuza fakat yine de benim için makul bir fiyata otomatik siparişlere satacağım. Bir yerde okuduğuma göre o zaman bekletme süresi uygulanmıyordu. Her şey için teşekkürler, iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı