Steam pazar fiyatları artar mı?

Steam Market Fiyatları Artar mı ?

• Oy verenlerin toplamı
    49

ardayzr

Kilopat
Yer
One With the Force
Daha fazla  
Meslek
Metalurji ve Malzeme Mühendisi
İyi forumlar,
Artan dolar kuru hepimizin malumu, benim de envanterimde yatırım yaptığım bir miktar var. Sizce bu parayı şimdi çekmek mantıklı mı yoksa biraz daha beklersem market fiyatları iyice artar mı?

Steam ülkelere özel fiyatlandırma yaparak bu uçuk fiyatları normal seviyeye çekmek istiyor ama geçenlerde Horizon zero dawn oyununda olduğu gibi vpn ile girip burdan ucuza almaya çalışıyorlar. Bunun önüne geçebilirse ucuzlar gibime geliyor. Engelliyemezlerse Allah ne verdiyse artar fiyatlar.

Düşer ama bu tüketiciye fazla yansımaz nedeni genelde indirimlerle aynı fiyatlara inmesi bu da 10 TL artış yaşanan bir oyunda indirimlerde 10 kuruş gibi düşük butcelere kadar iner.

Steam ülkelere özel fiyatlandırma yaparak bu uçuk fiyatları normal seviyeye çekmek istiyor ama geçenlerde Horizon zero dawn oyununda olduğu gibi vpn ile girip burdan ucuza almaya çalışıyorlar. Bunun önüne geçebilirse ucuzlar gibime geliyor. Engelliyemezlerse Allah ne verdiyse artar fiyatlar.
Hocam o sorunun önüne geçtiler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba bende çok ucuza yüksek fiyatlı silahlara yatırıp yaptım CS:GO için şu an bekletiyorum şahsen yükselecek gibi duruyor ama şöylede bir şey var o itemin az veya çok olmasıda bu fiyatı etkliyor haberin olsun sadece dolar kurundan bakmamak lazım.

Hocam o sorunun önüne geçtiler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O zaman fiyatlar inmeye başlar heralde. Sırf bu sorun yüzünden Horizon'ı 75 liradan 200 küsürlere çektiler.

Steam sabit kurdan fiyatlandırıyor fakat mutlaka etki eder ama büyük bir etki edeceğini düşünmüyorum.
Steam Markette güncel dolar kurunu baz alıyor sizin dediğiniz sadece oyun fiyatları için geçerli.
Merhaba bende çok ucuza yüksek fiyatlı silahlara yatırıp yaptım CS:GO için şu an bekletiyorum şahsen yükselecek gibi duruyor ama şöylede bir şey var o itemin az veya çok olmasıda bu fiyatı etkliyor haberin olsun sadece dolar kurundan bakmamak lazım.
Biliyorum o yüzden hızlı satılacak silahlar almıştım.

Geri
Yukarı