Steam Pazar Şu Nedenlerden Dolayı Kullanılamaz Sorunu

Atilla4141

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar steamdan Cuma günü (12.06.2015) CSGO Aldım ondan önceki günlerde hesapta hiçbir şey almamıştım. neyse aldım ve oyundan eşya düştü bunu satmak istiyorum ama pazara giremiyorum hata veriyor. Aynı anda aldığım arkadaşım kullanabiliyor. takas yapabiliyor ama bende hata veriyor. Verilen hatanın linkini atıcağım. Bazı arkadaşlar 1 ay bazı arkadaşlar 1 hafta bekle diyor. sizce neden oluyor. Sorunu hayla çözemedim.

MEQ6N9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Steam Guard açtığın için herhangi bır hırsızlığa karşı 15 gün hesabının alışveriş kullanımını kapatıyor. 15 gün sonra Steam Guard koruması kaldırılacak.
2- Steam hesabınıza bilgisayar dışında cep telefonunuz veya başka bir bilgisayardan fazla giriş yaptığınızda maalesef ki kitlemek zorunda kalıyor. O zaman da hırsızlığa karşı 7 gün ceza veriyor.
3- Steam'ın yeni getirdiği bir kural ile yeni açılan hesaplara 5$ ve üstü para yatırmak gerekiyor. Yani 15TL yatırdığında (ki CS:GO 12TL) bir 5TL'lik yatırım daha yapman gerekebiliyor.

ben şimdi hesaba 25 tllik steam wallet atıcam o para ile illa oyunmu almam lazım yoksa pazardan cs itemi cekebilirmiyim ?

1- Steam Guard açtığın için herhangi bır hırsızlığa karşı 15 gün hesabının alışveriş kullanımını kapatıyor. 15 gün sonra Steam Guard koruması kaldırılacak.
2- Steam hesabınıza bilgisayar dışında cep telefonunuz veya başka bir bilgisayardan fazla giriş yaptığınızda maalesef ki kitlemek zorunda kalıyor. O zaman da hırsızlığa karşı 7 gün ceza veriyor.
3- Steam'ın yeni getirdiği bir kural ile yeni açılan hesaplara 5$ ve üstü para yatırmak gerekiyor. Yani 15TL yatırdığında (ki CS:GO 12TL) bir 5TL'lik yatırım daha yapman gerekebiliyor.
ben şimdi hesaba 25 tllik steam wallet atıcam o para ile illa oyunmu almam lazım yoksa pazardan cs itemi cekebilirmiyim ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı