Steam pazarda satış yapılmıyor

mharin

Picopat
Katılım
7 Kasım 2021
Mesajlar
359
Çözümler
2
Yer
Türkiye
Merhaba CS:GO'dan kalma kasalarım var toplam 80 TL falan ediyor fakat onları satamıyorum 5 dolarlık harcama yapmam lazımmış galiba onu yapınca satabilecek miyim kasaları bir de kasaları satınca parayı karta çekebiliyor muyum?
Şimdiden teşekkürler.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Rekliii

Decipat
Katılım
24 Ocak 2021
Mesajlar
1.004
Çözümler
5
Hocam Steam guard mobil telefonunuz da aktif olmalı ve 15 gün geçmeli. Steam mobil guard aktif ettiğiniz gün kasalarınızı satmak isterseniz de 15 gün kasalarınız bekletilmede kalıcak, 15 gün sonunda kasalarınız topluluk pazarında otomatik olarak satışa eklenicek.

Steam guard mobil 15 günden fazla süredir etkin ise 5 dolar yüklemeniz ve harcamanızdan sonra herhangi bir ( topluluk pazarı - arkadaş ekleme vs..) kısıtlamaya sahip olmayacaksınız. Steam' in tüm özelliklerini kullanabiliceksiniz.

Steam bakiyenizi herhangi bir banka/kredi kartınıza (nakit olarak) alamazsınız. Bunun yerine kasalarınızı bazı sitelerde satışa çıkarabilirsiniz. Yada Steam topluluk pazarında sattığınız kasalarınız ile elde ettiğiniz Steam bakiyenizi arkadaşlarınıza oyun hediye ederek nakit olarak alabilirsiniz.

Forum da 2. El bölümünde sıkca %20-%25 gibi indirim ile oyun hediye edilip, karşılığında ise nakit para alınabiliyor. İnceleyebilirsiniz. Yahut yine forum da 2. El bölümün de kasalarınızı satmak için ilan açabilirsiniz. :)
 
Yukarı