Çözüldü Steam profil fotoğrafı görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dragon_7

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Steam profil resmimi değiştirmek istedim ve her zaman yaptığım gibi fotoğrafımı yükledim, kaydettim. Fakat ortada resim yok. Steam profilinize girdiğinizde kare içinde yüklediğiniz fotoğrafın gösterildiği yerde bende aşağıya ekleyeceğim fotoğrafta gözüktüğü şekilde görünüyor. Sebebi nedir sizce?

IMG_20211204_151104.jpg

Son düzenleme:
Kendi profilinizde mi öyle gözüküyor yoksa Google'dan falan bakınca da mı öyle gözüküyor? Başka ve yeni bir fotoğraf koymayı deneyin.

Kendi profilinizde mi öyle gözüküyor yoksa Google'dan falan bakınca da mı öyle gözüküyor? Başka ve yeni bir fotoğraf koymayı deneyin.
Büyük ihtimalle steam buglı yeni fotoğraf yükledim. Google da sorunsuz gözüküyor yeni fotoğraf. Sorunlu gözüküyor dediğim fotoğraf da Google da gözüküyor sorunsuz. Steam de ana sayfaya geldiğinizde sağ üstte küçük fotoğraf gözüküyor ya yanında da isminiz yazıyor. Orda çok daha önce yüklediğim fotoğraf gözüküyor fotoğrafı değiştiriyorum fakat o küçük olan değişmiyor.

Büyük ihtimalle steam buglı yeni fotoğraf yükledim. Google da sorunsuz gözüküyor yeni fotoğraf. Sorunlu gözüküyor dediğim fotoğraf da Google da gözüküyor sorunsuz. Steam de ana sayfaya geldiğinizde sağ üstte küçük fotoğraf gözüküyor ya yanında da isminiz yazıyor. Orda çok daha önce yüklediğim fotoğraf gözüküyor fotoğrafı değiştiriyorum fakat o küçük olan değişmiyor.
Steam'ı kapatıp tekrar açın. İnternetiniz yavaş olabilir.

Steam'ı kapatıp tekrar açın. İnternetiniz yavaş olabilir.
Denedim hatta görevini sonlandırıp da denedim olmadı sonradan yüklediğim iki fotoğrafta böyle yapıyor. Ama aynı fotoğraflar google da sorunsuz gözüküyor.

Demek ki sorun sizde.

Bilgisayarı yeniden başlat.

Tekrardan aynı fotoğrafı yükledim sonra da Steam'in görevini sonlandırdım, sorunum çözüldü gösteriyor şu an. Teşekkür ederim herkese sorunum çözülmüştür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı