Çözüldü Steam profiline en fazla kaç tane çizim vitrini eklenebiliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akinbey70

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 6100 gtx 1050 x2 4gb ram
Selam.
Steam profiline en fazla kaç tane çizim vitrini veya ekran görüntüsü vitrini eklenebiliyor aynı anda?
Steam seviyem 50.

Her vitrin 10 level istiyor şu an 5 tane vitrin ekleyebilirsin.

Peki her 10 seviyede rastgele mi veriyor vitrin mesela ben şu an sadece çizim vitrini ve ekran görüntüsü vitrini eklemek istiyorum ama şu an sadece 3 tane ekleyebiliyorum.

Peki her 10 seviyede rastgele mi veriyor vitrin mesela ben şu an sadece çizim vitrini ve ekran görüntüsü vitrini eklemek istiyorum ama şu an sadece 3 tane ekleyebiliyorum.
Hayır rastgele değil siz istediğinizi seçebiliyorsunuz.
Her 10 seviyede 1 adet vitrin açılıyor şuanki levelinize göre -50 level- 5 tane vitrin ekleyebilirsiniz.
İyi sosyaller
1664885445220.png

Hayır rastgele değil siz istediğinizi seçebiliyorsunuz.
Her 10 seviyede 1 adet vitrin açılıyor şu anki levelinize göre -50 level- 5 tane vitrin ekleyebilirsiniz.
İyi sosyaller.
Eki Görüntüle 1535319

Teşekkürler tam anlatamadım sanırım şu an aktif olarak kullandığım 1 ekran görüntüsü vitrini 1 çizim vitrini ve 1 tane de öne çıkan çizim vitrini kullanmaktayım bu çizim vitrini sayısını arttırmak için kaç seviye olmam gerekiyor.
1664887641867.png

Teşekkürler tam anlatamadım sanırım şu an aktif olarak kullandığım 1 ekran görüntüsü vitrini 1 çizim vitrini ve 1 tane de öne çıkan çizim vitrini kullanmaktayım bu çizim vitrini sayısını arttırmak için kaç seviye olmam gerekiyor.
Eki Görüntüle 1535334

Her 10 seviye de bir vitrin açılıyor. Kaç tane vitrin istiyorsunuz siz?

Eki Görüntüle 1535334
Şu an açık olan bu vitrinlerin sayısını çoğaltmak istiyorum.
Ekran görüntüsü vitrini.
Çizim ekranı vitrini.
Arttıramazsınız 1 tane oluyor sadece.

Geri
Yukarı