Çözüldü Steam PUBG çökme raporcusu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
Bursa
Merhaba,
Steam PUBG'yi indirimdeyken almıştım, birkaç gün sonra oyundan atıp PUBG çökme raporcusu verdi, bu çökmeler 10-15 sefer oldu, bu sorunu nasıl halledebilirim? PUBG'ye destek attım cevap geldi,
1. sisteminde bir antivirüs programı çalışıyorsa bunu öncelikle devre dışı bırakmanı, bu şekilde olmazsa sisteminden tamamen kaldırmanı rica edeceğim. Dedi bende sadece Defender var,

Ekran görüntüsü 2021-05-03 024818.png

Merhaba,
Steam PUBG'yi indirimdeyken almıştım, birkaç gün sonra oyundan atıp PUBG çökme raporcusu verdi, bu çökmeler 10-15 sefer oldu, bu sorunu nasıl halledebilirim? PUBG'ye destek attım cevap geldi,
1. sisteminde bir antivirüs programı çalışıyorsa bunu öncelikle devre dışı bırakmanı, bu şekilde olmazsa sisteminden tamamen kaldırmanı rica edeceğim. Dedi bende sadece Defender var,

Eki Görüntüle 1004363

Oyunun bütünlüğünü doğrula.

Merhaba,

Eki Görüntüle 1004363
Merhaba sorunu çözdünüz mü? Aynı sorunu bende yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı