Hediye Steam rastgele Key

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet çekiliş anlık olarak bitmiş durumda kazanan arkadaş bana Discord üzerinden ulaşabilir. Bana Discord etiketini yazmasını rica ediyorum.

Kazanan:
@SSDKullaniyorum
Yedek Talihli: @Turgineer

Eğer bana 24 saat içinde ulaşamazsa yedek talihliye vermek zorunda kalacağım.

Kazanamayan arkadaşlar üzülmesin bu aralar daha fazla çekiliş yapmayı düşünüyorum katılırsınız. 😋

1686080227789.png

evet çekiliş anlık olarak bitmiş durumda kazanan arkadaş bana Discord üzerinden ulaşabilir. Bana Discord etiketini yazmasını rica ediyorum.

Kazanan:
@SSDKullaniyorum
yedek talihli: @Turgineer

eğer bana 24 saat içinde ulaşamazsa yedek talihliye vermek zorunda kalacağım.

Kazanamayan arkadaşlar üzülmesin bu aralar daha fazla çekiliş yapmayı düşünüyorum katılırsınız. 😋

Eki Görüntüle 1809990

Bir an HDD kullanıyorum sandım heyecanlandım SSD ağabeyimmiş.

Bir an HDD kullanıyorum sandım heyecanlandım SSD ağabeyimmiş.

Hayırlı olsun @SSDKullaniyorum

Bu nasıl çekiliş arkadaş? Sayfalarca insan umutlanıp çekilişe katılmış ama bırak çekiliş videosunu SS aldığın görüntüyü bile kırpmışsın, biz ne bilelim istemediklerini yazmadığını istediklerini denk getirmediğini?

Bu nasıl çekiliş arkadaş? Sayfalarca insan umutlanıp çekilişe katılmış ama bırak çekiliş videosunu SS aldığın görüntüyü bile kırpmışsın, biz ne bilelim istemediklerini yazmadığını istediklerini denk getirmediğini?
Forumda bana videolu şekilde çekiliş yapan birini gösterir misin? Kâr amacı gütmediğim bir çekilişte neden istediklerim veya istemediklerimi kazanmış ya da kazanmamış gibi göstermeye çalışayım? Birine özellikle vermek istesem neden çekiliş yapayım o halde direkt istediğim kişiye keyi teslim etmem gerekmez mi? Kâr amacı gütmediğim bir çekilişte bile böyle kendi aklından senaryolar uyudurup başkalarını da manipüle etmeye çalışan insanlar da girmesin çekilişe bi' zahmet o zaman, madem bana güvenmiyorlar?

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Maalesef dostum çekiliş dün son buldu. Fakat üzülme bugün bi' çekiliş daha açacağım ona katılırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı