Steam RDR2 benzeri oyun önerisi

l0ytcrusch

Femtopat
Steam'de RDR2 benzeri oyun almayı düşünüyorum. Bulamazsam ilk çıktığındaki gibi 20 liraya kadar düşerse Red Dead Online alacağım tabii, ama şu an o kadar düşüceğini sanmıyorum. Ondan dolayı gine RDR2 benzeri Max 20-30 taş çatlasın 40 TL (indirimde olursa çok iyi olur) oyun öneriniz var mıdır?

Grafik takıntın yoksa.

Grafik takıntın varsa. Hikaye anlatımı çok kalitelidir oynanışı da öyle.

Steam'de RDR2 benzeri oyun almayı düşünüyorum. Bulamazsam ilk çıktığındaki gibi 20 liraya kadar düşerse Red Dead Online alacağım tabii, ama şu an o kadar düşüceğini sanmıyorum. Ondan dolayı gine RDR2 benzeri Max 20-30 taş çatlasın 40 TL (indirimde olursa çok iyi olur) oyun öneriniz var mıdır?
Red Dead Online Game Pass'le beraber geliyor.

Rockstar kalitesinde oyun bulmak çok zor. O kalitede bir oyun bulmayı bekleme. Hele ki bu fiyata imkansız.
Birde şunu da söyleyeyim bence paranı biriktirip RDR2 al. Çünkü online gerçekten bom boş. Belki eğlenceli bir arkadaş ortamın varsa bir kaç saat dayanabilirsin o kadar. Oda belki. İçerik yok, görev yok bir şey yok bomboş RDR2 Online. Sadece arkadaşlarla oynamak zevkli olabilir biraz.

Bu fiyata RDR2 benzeri bildiğim tek oyun, Call of Juarez. RDR2 kalitesine erişemez ama gerçekten çok iyi oyundur. Birde RDR'nin ilk oyunu tabi.
Witcher 3, Cyberpunk 2077. (dediğin fiyata bulamadım)
Bunlar RPG oyunu. Alakası yok RDR2 ile.

Rockstar kalitesinde oyun bulmak çok zor. O kalitede bir oyun bulmayı bekleme. Hele ki bu fiyata imkansız.
Bir de şunu da söyleyeyim bence paranı biriktirip RDR2 al. Çünkü Online gerçekten bom boş. Belki eğlenceli bir arkadaş ortamın varsa birkaç saat dayanabilirsin o kadar. Oda belki. İçerik yok, görev yok bir şey yok bomboş RDR2 Online. Sadece arkadaşlarla oynamak zevkli olabilir biraz.

Bu fiyata RDR2 benzeri bildiğim tek oyun, call of juarez. RDR2 kalitesine erişemez ama gerçekten çok iyi oyundur. Bir de RDR'nin ilk oyunu tabii.

Steam RDR2ye benzer oyunlar arasında bunları da gösterdiği için bu oyunları yazdım.

Birde şunu da söyleyeyim bence paranı biriktirip RDR2 al. Çünkü online gerçekten bom boş. Belki eğlenceli bir arkadaş ortamın varsa bir kaç saat dayanabilirsin o kadar. Oda belki. İçerik yok, görev yok bir şey yok bomboş RDR2 Online. Sadece arkadaşlarla oynamak zevkli olabilir biraz.

Bu fiyata RDR2 benzeri bildiğim tek oyun, Call of Juarez. RDR2 kalitesine erişemez ama gerçekten çok iyi oyundur. Birde RDR'nin ilk oyunu tabi.

Sağ ol, online modunun öyle olduğunu bilmiyordum almaya yakınken bakmayı tercih ediyordum zaten 1 tane arkadaşım var oynıyan ben normalden zevklidir diye düşündüm param var belki bi gün iyi bi indiriminde normal RDR2 alırım çünkü hiçbir oyuna o kadar para vermedim hayatımda yaklaşık 20-30 oyun aldım en fazla 30 tl verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı