Steam RDR2 kopyasına Rockstar Launcher sahip değilsin diyor

Ben oyunu Epic Store üzerinden almıştım. Epic Store'u açmadan Rockstar Launcher'ı çalıştırırsam bende de RDR2 yokmuş gibi gösteriyor.

Oyunu Steam kütüphanenizden çalıştırdığınızda oyun açılıyor mu?

Ben oyunu Epic Store üzerinden almıştım. Epic Store'u açmadan Rockstar Launcher'ı çalıştırırsam bende de RDR2 yokmuş gibi gösteriyor.

Oyunu Steam kütüphanenizden çalıştırdığınızda oyun açılıyor mu?

Running yazısı geliyor sonra Rockstar'a yönlendiriyor daha sonra Steam'de play butonu çıkıyor. Rockstar'da ise play on Steam yazısı çıkıyor. Oyunu Rdr2.exe'den çalıştırmak istediğimde bu hatayı alıyorum.

rdr2.PNG

Steam ile Social Club hesabınızı birleştirdiniz mi? Belki farkında olmadan unlink yapmış olabilirsiniz veya Steam'e bağlı Social Club hesabı yerine başka hesabınız varsa onu kullanıyorsunuzdur. Rockstar'ın sitesinden hesap bağlantılarına göz atabilirsiniz. Steam'e sadece tek bir Social Club hesabı bağlanayabiliyor ve kalıcı oluyor.

account.jpg

Son düzenleme:
Steam ile Social Club hesabınızı birleştirdiniz mi? Belki farkında olmadan unlink yapmış olabilirsiniz veya Steam'e bağlı Social Club hesabı yerine başka hesabınız varsa onu kullanıyorsunuzdur. Rockstar'ın sitesinden hesap bağlantılarına göz atabilirsiniz. Steam'e sadece tek bir Social Club hesabı bağlanayabiliyor ve kalıcı oluyor.

Eki Görüntüle 638671

Siteden baktığımda Steam için bağlama butonunu göremiyorum. Google, PlayStation vb şeyler var.

Paylaştığım resimdeki gibi Steam profiliniz gözükmüyor mu? Steam için SC bir kere bağlandığı için sonrasında unlink veya link yapılamıyor. Resimdeki gibi Info yazar ancak. "My linked accounts" kısmına dikkatlice göz atın. Resimde gördüğünüz gibi olması gerek. Yanlış yere bakıyor olabilirsiniz veya Steam ile bağlı Social Club hesabınız yok. Bu yüzden de yine aynı yerden bağlamanız gerekir.

Geri
Yukarı