Çözüldü Steam Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atablood.x

Hectopat
Arkadaşlar Steam'dan Rocket League indirdim, tıklıyorum çalışıyor diyor 2-3 saniye sonra gidiyor. Belgelere girip Rocket League'i sildim, dosyaları tekrardan doğruladım ama gene aynı sorunla karşılaşıyorum.

Procces monitör ile hatalara baktım, Logfile bu linkte yardım ederseniz sevinirim.

Çözüm
api-ms-win-crt-math-l1-1-0.dll dosyanız eksik.

Hatayı Windows 8.1 sürümünüz eski olduğundan alıyorsunuz. Tüm Windows güncelleştirmelerini yaptıktan sonra yükleyin:
Update for Universal C Runtime in Windows

Ya da doğrudan Windows 10'a geçin.
api-ms-win-crt-math-l1-1-0.dll dosyanız eksik.

Hatayı Windows 8.1 sürümünüz eski olduğundan alıyorsunuz. Tüm Windows güncelleştirmelerini yaptıktan sonra yükleyin:
Update for Universal C Runtime in Windows

Ya da doğrudan Windows 10'a geçin.

Dosya Ekleri

• System Details.png
    System Details.png
    4,1 KB · Görüntüleme: 51
Çözüm
  • DirectX İndirme Aracını indirin, dosyaları çıkardıktan sonra Setup seçeneği ile kurun.
  • Windows + X tuşlarına basın ve Komut İstemi (Yönetici) açın. Buraya sfc /scannow yazıp Enter'a basın ve işlem bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • vc_redist.x86.exe ve vc_redist.x64.exe dosyalarını indirip yükleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı