Steam Rus Steam keyi ile arkadaşla oynamak

PES 2019 satın aldım plati.ru'dan ve arkadaşımla oynamak istiyorum. Oynayabilir miyim?
oynarasın üstad. Ben oynuyorum ben de fifa 2019 aldım oynuyorum. Bi sıkıntı çıkmadı. Öncelikle söyleyeyim. Vpn Rus ayarla öyle aktif ediliyor.
Dostum yanlış hatırlamıyorsam o sitedeki çoğu şey çalıntı gibi durumlarla anılıyordu. Dikkatli olmanda fayda var.
Sizin yanlışınız var adam yazı yazıyor okumadınız mı ? atıyorum Fifa 2019 origin key onu veriyor adam güvenilir çalmıyor. Çoğu kişiler de P.m atıyorum. Bazıları var fifa 2019 origin hesabı diyor. Orada şüphelenirsin adamı soruyorum. Dürüstçe söylüyor çalıntı dedi almıyorum bu kadar basit

Sizin yanlışınız var adam yazı yazıyor okumadınız mı ? atıyorum Fifa 2019 origin key onu veriyor adam güvenilir çalmıyor. Çoğu kişiler de P.m atıyorum. Bazıları var fifa 2019 origin hesabı diyor. Orada şüphelenirsin adamı soruyorum. Dürüstçe söylüyor çalıntı dedi almıyorum bu kadar basit
Sistem hatırladığım kadarı ile adam gelir siteye oyunu satar, sonrasında site oyunu satar, en son ilk adam son adamdan oyunu geri çalar. Yani biraz şans işi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı