Çözüldü Steam satın alınmış hesabı kilitler mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

swallowedcoal

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık yarım yıl önce bir siteden Steam hesabı aldım. 2009'da açılmış bir hesap. İlk mailliydi, değiştirdim ilk mailini. Bu arada satın aldığım kişi hesabın ilk mail bilgilerini de vermişti. Az önce Steam'de bir konu açtım kaç galibiyet lazım rank atlamak için CS:GO'da; daha sonra birisi sen nasıl bu ranka geldin, 11 yılda nasıl bu kadar az saatin falan var gibi mesajlar geldi, ben de satın aldığımı söyledim. Yani rank benim elimden ranklı hesap almadım dedim, daha sonra bir arkadaş "Hesabı satın aldığın için raporluyorum." ve bir başka arkadaş da "Modlar nerede? Adam hesabı satın almış?" yazdı. Şimdi Steam eğer bir şekilde benim bu hesabı satın aldığımı öğrenir de 'eğer öğrenmenin bir yolu varsa' hesaba bir şey yapabilir mi? VAC, kilitleme veya başka bir şey? Şu an çok korkuyorum hesaba bir şey olursa. Kaç para yatırdım hesaba.

... tartışma mesajları siliniyor. Sildim kendi mesajlarımı.
Sadece sildiğinizi sanıyorsunuz. Mesaj, genel görünümden kalkıyor ve normal kullanıcılar görmüyor ama Valve sunucularında o veri duruyor. Moderatörler ve yetkili diğer kullanıcılar isterlerse kontrol edebiliyorlar.

Steam'de Aktiviteler > Yorum Geçmişi kısmından silinmiş mesajlarınıza göz atabilirsiniz.

Screenshot_9.png

Buyrun hocam.

Niye millete bunu söyledin ki? Daha yeni oynuyorum. Uzun bir aradan sonra falan girdim deseydin keşke. Neyse ders almış, öğrenmiş oldun. Biraz destekle iletişime geç dene şansını. Umarım geri alırsın. 18 yıl kötü olmuş biraz. 2002'de yemiş olsan daha yeni açılacaktı. Cidden çok uzun bir süre.

Steam destek e ticket atın hesap sahipliğini doğrulayın açtırmasını isteyin. Hesabı satın almadığını belirt. Bir dene şansını.

Ticket attım fakat verdiğim e posta ilk mail değilmiş, hesabı satan kişi bana ilk maili vermemiş şimdi öğreniyorum. Ulaşmaya çalıştım ama hala cevap bekliyorum. Ama zaten yan bir hesabım vardı ama bu hesap kadar gelişmemişti :(

Niye millete bunu söyledin ki? Daha yeni oynuyorum. Uzun bir aradan sonra falan girdim deseydin keşke. Neyse ders almış, öğrenmiş oldun. Biraz destekle iletişime geç dene şansını. Umarım geri alırsın. 18 yıl kötü olmuş biraz. 2002'de yemiş olsan daha yeni açılacaktı. Cidden çok uzun bir süre.

Hiç bilmiyorum, böyle bir sorunla karşılaşacağımı, hatta böyle bir Steam şartı olduğunu bile bilmiyordum. 18 yıl bayağı kötü gerçekten, 2-3 yıl olsa beklenirde 18 yılda bir bebek yetişkinliğe erişiyor.

Ticket attım fakat verdiğim e posta ilk mail değilmiş, hesabı satan kişi bana ilk maili vermemiş şimdi öğreniyorum. Ulaşmaya çalıştım ama hala cevap bekliyorum. Ama zaten yan bir hesabım vardı ama bu hesap kadar gelişmemişti :(

Hiç bilmiyorum, böyle bir sorunla karşılaşacağımı, hatta böyle bir Steam şartı olduğunu bile bilmiyordum. 18 yıl bayağı kötü gerçekten, 2-3 yıl olsa beklenirde 18 yılda bir bebek yetişkinliğe erişiyor.

Dostum bir daha hesap almanı önermiyorum her zaman kendi hesabını oynamak daha garantilidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı