Steam satın almadığım oyun kütüphanemde görünüyor

burak79

Centipat
Merhaba bugün Steam kütüphanemde bir oyun arıyordum ve kütüphanemde arama çubuğuna "Call" yazdığımda Call of Duty Modern Warfare 3, bir anda parasını ödemediğim halde kütüphanemde göründü ve oyunu indirip oynadım sonra mağazaya baktım ve oyun satın alınmamış olarak görünüyordu. Yeni bir hesap açıp aynı şeyleri denedim yine oyun kütüphaneme geldi.
Siz de dener misiniz böyle bir şey oluyor mu, yoksa bende şans eseri mi oldu bu olay nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bugün Steam kütüphanemde bir oyun arıyordum ve kütüphanemde arama çubuğuna "Call" yazdığımda Call of Duty Modern Warfare 3, bir anda parasını ödemediğim halde kütüphanemde göründü ve oyunu indirip oynadım sonra mağazaya baktım ve oyun satın alınmamış olarak görünüyordu. Yeni bir hesap açıp aynı şeyleri denedim yine oyun kütüphaneme geldi.
Siz de dener misiniz böyle bir şey oluyor mu, yoksa bende şans eseri mi oldu bu olay nasıl oluyor?
Call of Duty Modern Warfare 3 - Dedicated Server diye bir araç çıktı. Oyun çıkmadı. Bu araç da neyinnesi anlamadım.

Bende'de Rocket League DLC'leri ücretsiz kütüphaneme eklenmişti.
Call of Duty Modern Warfare 3 - dedicated server diye bir araç çıktı. Oyun çıkmadı. Bu araç da neyinnesi anlamadım.

Server ile alakalı bir program olabilir (server kurma, server düzenleme falan)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı