Steam sepet önerisi

Zbyrtmr

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
R5 5600X
16GB 3200MHZ RAM
500GB M.2 SSD
MSİ B550M-A PRO
RAM
16GB
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
R5 5600X
Selam, indirimler bitmeden oyun almak istiyorum. Şöyle birkaç sepet hazırladım:
1.sepet (164TL Portal 2 yok içinde.)

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

2.sepet (202TL)

Screenshot_3.jpg

3.sepet (197TL)

Screenshot_4.jpg

4.sepet (217TL)

Screenshot_5.jpg

5. sepet (?)
Beşinci sepet için şunu düşünüyorum, Sekiro alıp yanına birkaç oyun daha ekleyip sepeti 200TL'ye tamamlama. Ya da Dying Light 2, Horizon Zero falan alıp yanına bir iki oyun daha alıp 200TL'ye tamamlamayı düşünüyorum. Biraz kararsız kaldım.

Üst düzey ama az oyun mu, yoksa orta-iyi çok oyun almak mı?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Kendi sepetinizi oluşturup da atabilirsiniz, önemli olan sepetin 200-210'u geçmemesi. İndirimde iken Batman serisi ve Disco Elysium'u aldım zaten önerecekler için söyleyeyim. Herkese teşekkürler şimdiden <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 1.sepete en az 100 saat gömersin. Zomboid modlarla inanılmaz zevkli oyuna dönüşüyor. Stardew Valleyde aynı şekilde. 7 Days eğer arkadaşların varsa inanılmaz zevkli oyun ama Single da gayet iyi. Ben olsam direkt 1.sepeti alır kaçardım.

Hocam 1.sepete en az 100 saat gömersin. Zomboid modlarla inanılmaz zevkli oyuna dönüşüyor. Stardew valleyde aynı şekilde. 7 days eğer arkadaşların varsa inanılmaz zevkli oyun ama Single da gayet iyi. Ben olsam direkt 1.sepeti alır kaçardım.

Yaz için stok yapıyorum. 7 days için arkadaşım var, yazın oynayabiliriz eğer alırsa.
Benim aklımı 2.sepet karıştırdı. Sanki 1. sepetteki Half-Life, Hitman ve postal 2'yi oynamam gibi hissediyorum. O yüzden 2. daha mantıklı gibi geliyor.

Sepet 2 diyorum ben. İlk sepettede ki Valve oyunları ve postal oyunlarının acelesi yok zaten zam yediler. Onlar harici başka oyunlar alabilirsin. Büyük oyunlar harici zam yiyebilecek olan sevdiğin oyunları toplaman daha karlı.

Ayrıca Sony oyunlarını Etail gibi Steam Key siteleri üzerinden alırsan çok daha karlı olacaktır.

1679400403802.png

Resmi Dijital Oyun Kodu, Hediye Kartı ve Epin Satış Platformu

Artan parayla da diğer ucuz fiyatlı oyunları alırsın.

Sepet 2 diyorum ben. İlk sepettede ki Valve oyunları ve postal oyunlarının acelesi yok zaten zam yediler. Onlar harici başka oyunlar alabilirsin. Büyük oyunlar harici zam yiyebilecek olan sevdiğin oyunları toplaman daha karlı.

Ayrıca Sony oyunlarını Etail gibi Steam Key siteleri üzerinden alırsan çok daha karlı olacaktır.

Eki Görüntüle 1709575

Resmi Dijital Oyun Kodu, Hediye Kartı ve Epin Satış Platformu

Artan parayla da diğer ucuz fiyatlı oyunları alırsın.
Arkadasin dedigi daha mantikli hatta
Etailextr5 koduyla %5 indirim daha yapiyor.

Bunu aldım şu an, Mafia II'yi koymadığımı fark ettim.
Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı