Steam sepeti nasıl?

Xeytan

Hectopat
Yer
Cheyenne
Merhaba,
Bu şekilde bir sepet yaptım, bunlar Steam'den alacağım son oyunlar, bu indirimlerden sonra kolay kolay oyun almayacağım artık, şu oyun çok kötü sepetten çıkart, almaya değmez dediğiniz oyunlar var mıdır sepetimde?

s1.PNG

s2.PNG

s3.PNG

Merhaba,
Bu şekilde bir sepet yaptım, bunlar Steam'den alacağım son oyunlar, bu indirimlerden sonra kolay kolay oyun almayacağım artık, şu oyun çok kötü sepetten çıkart, almaya değmez dediğiniz oyunlar var mıdır sepetimde?

Eki Görüntüle 1704261

Eki Görüntüle 1704262

Eki Görüntüle 1704263
Forza'yı bende alacaktım ama vazgeçtim Nvidia kullanıyorsan forza 4 alma korsan indir. Orijinali direkt olarak oyundan atıyor ve de tek çözüm sürüm düşürmek ama orijinal oyunda böyle olması sinir bozucu bir durum aklının köşesinde bulunsun. Bu kullanıcı adı ile Steam üzerinden beni ekle beraber dirt 2.0 - half life vs. oynayabiliriz.

Forza'yı bende alacaktım ama vazgeçtim NVIDIA kullanıyorsan Forza 4 alma korsan indir. Orijinali direkt olarak oyundan atıyor ve de tek çözüm sürüm düşürmek ama orijinal oyunda böyle olması sinir bozucu bir durum aklının köşesinde bulunsun. Bu kullanıcı adı ile Steam üzerinden beni ekle beraber Dirt 2.0 - Half-Life vs. oynayabiliriz.

AMD kullanıyorum hocam, diğer oyunlar nasıl?
PC başına yarın akşam geçeceğim, o zaman eklerim sizi.

Merhaba,

Eki Görüntüle 1704261

Eki Görüntüle 1704262

Eki Görüntüle 1704263

The Walking Dead the Telltale series var hocam. 40 saat üstü bir oynanışı var oynamadıysanız ve zombi temasını seviyorsanız alınabilecek güzel hikayeli oyunlardan biridir. +1 DLC ile 30 TL civarındaydı

Merhaba,

Eki Görüntüle 1704261

Eki Görüntüle 1704262

Eki Görüntüle 1704263

Ve GTA 4 oynamadıysanız alınabilecek en iyi GTA oyunlarından birisidir kendisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Half-Life klasik oyunu almak yerine HL2 görselliği olan Black Mesa'yı tavsiye ederim 15.50 TL fiyatı.

Black Mesa ve HL2'ye sahibim hocam.

Bu sepete eğer yoksa bir Batman Arkham Collection çok iyi olur hocam 3 oyun 15 TL ve hepside taş gibi oyunlar, rahat 60+ saat götürür sizi, bu zamanda 15 liraya doğru düzgün bir yemek bile yenilmiyor maalesef.
Batman serisi var hocam.

The Walking Dead the Telltale series var hocam 40 saat üstü bir oynanışı var oynamadıysanız ve zombi temasını seviyorsanız alınabilecek güzel hikayeli oyunlardan biridir +1 DLC ile 30 TL civarındaydı.

Ve GTA4 oynamadıysanız alınabilecek en iyi GTA oyunlarından birisidir kendisi.

Bunlara da sahibim hocam, şeyi soruyorum, sepette gereksiz almana değmez dediğiniz oyunlar var mıdır?

Hocam sanırım araba yarışı seviyorsunuz bende dün alıp 2 gündür oynadığım bir oyunu öneriyim.
Nascar heat 5 ve bir de nascar 15 victory Edition'dı sanırım. İkisi toplam 13 liraya geliyor, pişman olmazsınız.

Geri
Yukarı