Steam sepeti yorumlama

Şahsen "wolfenstein al history bundle" paketini tavsiye ederim. 890tl değerindeki oyunlar 140tl gibi bir fiyata satılıyor.pek çekici bir ismi olmadığı için önyargınız olabilir ama aslında oyunlar Ya N*ziler kazansaydi? gibi oldukça güzel bir konuyu ele alıyor.Ayrıca belirtmek isterim ki bu paket 2014 deki Reboot tan sonraki 4 oyunu içeriyor.Eski oyunlar dahil değil.

Son düzenleme:
Kütüphanemde değiller ve beleşe verilmedi Dirt. Undertale, goat Simulator ve Half-Life'yi çok ucuz diye kütüphanede dursun diye aldım. 20 TL altı oyun önerilerinizi beklerim.

Hocam Half-Life oynama çok kanser insan bir süre sonra akıl sağlını yitiriyor DS ve Elden Ring'leri oynadım bu kadar sinirlenmedim bir elektrikli araba bölümü var araba kaçtı CTRL basarak 5dk boyunca çömelerek yürüdüm.

Hocam Half-Life oynama çok kanser insan bir süre sonra akıl sağlını yitiriyor DS ve Elden Ring'leri oynadım bu kadar sinirlenmedim bir elektrikli araba bölümü var araba kaçtı CTRL basarak 5dk boyunca çömelerek yürüdüm.
Kütüphanemde dursun diye alıyorum diye belirtmiştim zaten hocam.

Star Wars Jedi: Fallen Order'ı açıkçası kendimce sevemedim combat mekanikleri güzel ama combata çok girmiyoruz ayrı bir sorun :D 1.5 saat oynayıp iade ettim. İsterseniz NieR: Automata™'ya göz atabilirsiniz açık dünyası boş gibi gelsede zevkli bir oyundur kendisi. Ha ayrıca Devil May Cry 5'ya göz atabilirsiniz kendiside oldukça güzel bir oyundur.

Jedi Fallen Order bence bir Star Wars oyunu bile değil. Ben kan istiyorum kardeşim, gayış gibi adam kesip organ görmek istiyorum. EA ise sırf +18 olmasın diye oyuna kan koymuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı