Steam Sepetim Nasıl?

The elder scrolls skyrim ya da online severseniz bu da olabilir.
Teenage mutant ninja da gereksiz illaki indirime girer.
Battlefield 1 aldım hitap ederse alabilirsiniz.
Prototype franchise pack falan da olur.

Evet onlarda güzel oyunlar aslında.

Doğru söylüyorsun onun yerine sence ne almalıyım?

Hocam aklıma gelmiyor Euro Truck benzeri Amerikan Truck Simulator alın çok istiyorsanız.
Ben Celeste alıcam 1,75 eksik onu alabilirisiniz

Hocam aklıma gelmiyor Euro Truck benzeri Amerikan Truck Simulator alın çok istiyorsanız.
Ben celeste alacağım 1,75 eksik onu alabilirisiniz.

Gerçi Amerikan Truck daha pahalı almayın.

The Elder Scrolls Skyrim'ya da Online severseniz bu da olabilir.
Teenage mutant ninja da gereksiz illaki indirime girer.
Battlefield 1 aldım hitap ederse alabilirsiniz.
Prototype franchise pack falan da olur.

Elder Scrolls Skyrim v konusunda konu açmıştım ilgimi çekmişti ancak kimse mesaj yazmadı sonra video izledim optimizasyon sorunu varmış buglar varmış ninja Turtles'ta nostalji olsun diye aldım küçüklüğümde çok severdim bir de fiyatı diğer ülkelere göre çok ucuzmuş ondan aldım fakat kaldırabilirim belki BF1 çok isterdim oynamak fakat sistemim yeterli değil.

Ben celeste alacağım 1,75 eksik onu alabilirisiniz.

Gerçi Amerikan Truck daha pahalı almayın.

Onu diyecektim bende ETS ile aynı.

Elder Scrolls Skyrim v konusunda konu açmıştım ilgimi çekmişti ancak kimse mesaj yazmadı sonra video izledim optimizasyon sorunu varmış buglar varmış ninja Turtles'ta nostalji olsun diye aldım küçüklüğümde çok severdim bir de fiyatı diğer ülkelere göre çok ucuzmuş ondan aldım fakat kaldırabilirim belki BF1 çok isterdim oynamak fakat sistemim yeterli değil.

Onu diyecektim bende ETS ile aynı.
Bilgisayarının ekran kartı ve sistem özellikleri nedir kardeşim ? Skyrim bugun en az olduğu oyunlardan.
Mount blade war bandde alabilirsiniz ben seviyorum :) Topladığınız kartlar zaten oyunun bedelini çıkarıyor.

Bilgisayarının ekran kartı ve sistem özellikleri nedir kardeşim? Skyrim bugün en az olduğu oyunlardan.
Mount Blade war bandde alabilirsiniz ben seviyorum :) topladığınız kartlar zaten oyunun bedelini çıkarıyor.

i7-7700 HQ.
GTX 1050 mobile.
8 GB RAM laptop.
Bilgisayarım Skyrim açarda Battlefield 1 de zorlanır dedim.

i7-7700 HQ.
GTX 1050 mobile.
8 GB RAM laptop.
Bilgisayarım Skyrim açarda Battlefield 1 de zorlanır dedim.
Aslında hiç fena değil kardeşim 1050 fena bir ekran kartı değil. Rahatlıkla yüksek seviye dahi oynarsın Battlefield 1i
Açık dünya ve uzun süreler oynamak istiyorsan elder scrolls evrenini tavsiye ederim. Eğlencelidir

Yeni konular

Geri
Yukarı