Steam Sepetim Nasıl?

ben ets2 de karadeniz dlc aldım türkiyeye girmeme rağmen canım sıkıldı iade ettim ayrıca 9-10tl civarıydı. 100tl ye o kadar eğlendirmez bence dlc.

Elder Scrolls Skyrim v konusunda konu açmıştım ilgimi çekmişti ancak kimse mesaj yazmadı sonra video izledim optimizasyon sorunu varmış buglar varmış ninja Turtles'ta nostalji olsun diye aldım küçüklüğümde çok severdim bir de fiyatı diğer ülkelere göre çok ucuzmuş ondan aldım fakat kaldırabilirim belki BF1 çok isterdim oynamak fakat sistemim yeterli değil.

Onu diyecektim bende ETS ile aynı.

Banım vardı 1 saat önce filan açıldı o sırada işim var şimdi geldim.Ben sana sepetinde olmayan oyunları bulur atarım.

1-Outlast
2-Celeste
3-Katana Zero.
4-Papers please
5-The Long Dark
6-Dusk
7-DMC
8-Hades
9-Oxygen Not Included
10-Max Payne 3
11-A Hat in Time
12-Apotheon
13-Streamer Life Simulator
14-Alan wake
15-Final station
16-Old man's journey
17-Sniper Elite 4
18-Dishonored
19-Dead Cells
20-Limbo veya İnside

Son düzenleme:
Hocam aklıma gelmiyor Euro Truck benzeri Amerikan Truck Simulator alın çok istiyorsanız.
Ben Celeste alıcam 1,75 eksik onu alabilirisiniz

Gerçi Amerikan Truck daha pahalı almayın.
İkisi de aynı fiyat nasıl pahalı?

Banım vardı 1 saat önce filan açıldı o sırada işim var şimdi geldim.Ben sana sepetinde olmayan oyunları bulur atarım.

1-Outlast
2-Celeste
3-Katana Zero.
4-Papers please
5-The Long Dark
6-Dusk
7-DMC
8-Hades
9-Oxygen Not Included
10-Max Payne 3
11-A Hat in Time
12-Apotheon
13-Streamer Life Simulator
14-Alan wake
15-Final station
16-Old man's journey
17-Sniper Elite 4
18-Dishonored
19-Dead Cells
20-Limbo veya İnside

Outlast'ı kesinlikle almalısınız bana göre. Korku oyunu eğlendirir.

Banım vardı 1 saat önce filan açıldı o sırada işim var şimdi geldim. Ben sana sepetinde olmayan oyunları bulur atarım.

1-Outlast
2-celeste
3-Katana Zero.
4-papers please.
5-The Long Dark.
6-dusk
7-DMC
8-hades
9-Oxygen Not Included.
10-Max Payne 3
11-A Hat in Time.
12-apotheon
13-streamer Life Simulator.
14-alan wake.
15-final station.
16-old man's journey.
17-Sniper Elite 4
18-Dishonored
19-Dead Cells.
20-limbo veya Inside.

Teşekkürler yardımın için almayı düşünüyorum güzel oyunlar var burada aklıma gelmeyen ya da unuttuğum.

Aslında hiç fena değil kardeşim 1050 fena bir ekran kartı değil. Rahatlıkla yüksek seviye dahi oynarsın Battlefield 1I.
Açık dünya ve uzun süreler oynamak istiyorsan Elder Scrolls evrenini tavsiye ederim. Eğlencelidir.

Tamam ben önerilen ayarları karşılamıyor diye tereddüt ettim gerçi optimizasyon sıkıntısı falan yoksa çok isterim oynamak peki diğer BF1 oyunlarını önerir misin peki?

Halo'yu Online için almayacaksan hikayesi çok sarmayabilir haberin olsun. Diğerleri güzel.

Bakılabilir güzel oyundur Half-Life remakedir kendisi.

Orijinal Half-Life daha iyi. Black Mesa'nın sadece yeni grafikler ve çok uzun süren kanser Xen haritaları var

Yeni konular

Geri
Yukarı