Steam seviye atlama taktiği

En azından az da olsa burada duyuruldu ama öyle bir işe kalkışırsa, sonu hiç hayırlı bitmez. Şimdiden söyleyeyim. Dava kelimesinin D harfini duyunca özür dileyecek ama, evine tebligat gitmesi babasının görmesi bile bana yeterli olacak.
Ana Steam hesabımın şifresini bulamıyorum, e-posta zaten gitti onu nasıl alacağım onu düşünürken bir de bu çıktı, hadi hayırlısı.
Yedek hesabım budur. Bunu paylaşayım.

Ben bu hesabı 2017'de girmişim ama hesabın olduğunu 2020'de öğrendim aradan 3 sene geçmiş şifreyi unutmamışım sen nasıl unutabiliyorsun.

Bir de o zaman 12 yaşımdaydım.

Ben bu hesabı 2017'de girmişim ama hesabın olduğunu 2020'de öğrendim aradan 3 sene geçmiş şifreyi unutmamışım sen nasıl unutabiliyorsun.

Bir de o zaman 12 yaşımdaydım.
Nasıl unutup unutmadığımı sana mı soracağım? Ne yaparsan yap, umurumda değil, benim adıma bir şey yazma yeter.

Nasıl unutup unutmadığımı sana mı soracağım? Ne yaparsan yap, umurumda değil, benim adıma bir şey yazma yeter.

Dostum sen olayı anlamadın galiba forumun başından sona kadar baksan ne olduğunu amacın ciddi olmadığını anlarsın.
Asosyal Necmi herhalde bana kızmaz zaten oyun oynadığı yok

1605027017904.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Taktiği falan yok. Steam Database sitesinden en ucuz kartları bulup alırsın. O para gidicek. Takasla ilgilenmiyorsan hava atmaktan başka bir halta yaramıyor.

Arkadas Türkçeyi duzgun yazamiyor, siz İngilizce performansi beklemissiniz: C.

Adamın adını bunu mu demek istediniz coming diye tercüme etmişsiniz hiç hoş olmamış. İngilizcede geliyor fiilini kastettiğini varsayımla biliyorsunuz sadece. Belki de hiç alakası yoktur. Türkçe yazamayıp Türkçe yazdığı halde Türkçe bildiğini iddia etmekte çok ayrı bir çelişki.

Yeni konular

Geri
Yukarı