Steam seviyesi nasıl yükseltilir?

Steam Grand Prix'e sahip olabilme şansım var mı?
2 yıl öncesinin yaz etkinliğiydi o yanlış hatırlamıyorsam. Bir daha öyle bir şey gelir mi bilmiyorum. Gelirse çok iyi olur, Steam Grand Prix'sinden 7.900 EXP kazanmıştım.

Peki ne yaparak kazandınız onu?
Grand Prix'de 4 tane takım vardı. Ben kazanan takımı (Corgi) seçtim. Kazanmak için oyunlar oynayıp yanılmıyorsam belli görevleri yerine getiriyorduk. Bu görevler sonucu takımımıza puan gidiyordu. Birkaç gün sonra en çok puanı olan takım kazanıyordu.

Fakat dediğim gibi eski bir etkinlik. Şu an böyle bir şey yapamazsınız. Steam'e yeni gelen etkinlikleri inceleyin, bazen seviye atlamak için güzel fırsatlar oluyor.

Grand Prix'de 4 tane takım vardı. Ben kazanan takımı (corgi) seçtim. Kazanmak için oyunlar oynayıp yanılmıyorsam belli görevleri yerine getiriyorduk. Bu görevler sonucu takımımıza puan gidiyordu. Birkaç gün sonra en çok puanı olan takım kazanıyordu.

Fakat dediğim gibi eski bir etkinlik. Şu an böyle bir şey yapamazsınız. Steam'e yeni gelen etkinlikleri inceleyin, bazen seviye atlamak için güzel fırsatlar oluyor.

Bu etkinlik 26 Haziran 2019 tarihinde oldu.

Bazen yabancı hesaplara bakarken 400-500 seviyeli hesaplar görüyorum. Nasıl o kadar yüksek seviyeye sahipler, ben de o seviyeye nasıl ulaşırım?

Steam'de etkinlikler oluyor o etkinliklerde aldığın rozetlerle çok yükseltebiliyorsun. Mesela ben geçen yaz indirimindeki etkinlikte hiç para harcamadan sadece etkinlik görevleri yaparak 20 seviyeden 55 seviyeye çıktım. Fırsat kollaman lazım yani rozetlerle falan çok para harcarsın.

Steam'de etkinlikler oluyor o etkinliklerde aldığın rozetlerle çok yükseltebiliyorsun. Mesela ben geçen yaz indirimindeki etkinlikte hiç para harcamadan sadece etkinlik görevleri yaparak 20 seviyeden 55 seviyeye çıktım. Fırsat kollaman lazım yani rozetlerle falan çok para harcarsın.
Bu sene yaz etkinliği görevleri yok galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı