Steam Shift+TAB Kasma Sorunu

sabrikanli

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Core™ i5-11400F (4.40 GHz)
XFX Speedster Radeon RX 6600 XT 8 GB
Gigabyte H510M H Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX
Kingston Fury Beast 16 (8x2) GB 3200 MHz CL16 (16-18-18-36)
Kioxia Exceria NVMe M.2 500 GB
HP x24ih 144 Hz
ID-Cooling SE-214XT
Steam'de herhangi bir oyundayken Shift+TAB'da bir işim çıkıyor ama o kadar kasıyor ki arkadaşıma yazı yazarken, yazdığım mesajı 5 saniye sonra algılıyor. Bu kadarla da sınırlı değil, YouTube'da bir şeye bakmam gerekiyor ve ALT+TAB'a inmek istemiyorum. Steam'in sağladığı İnternet Tarayıcısı'nı kullanarak YouTube'a giriyorum fakat videolar bile kasıyor.

NOT: İnternet ile ilgili değil, internet hızım gayet normal. Ping'im falan da olmuyor.

Eğer sistem özelliklerim gerekliyse işte burada:
sistem-png.319633

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüz şartlarında 4 GB RAM az geliyor. Yakında 8 GB RAM de az gelmeye başlayacak. Gördüğüm kadarıyla Windows 10 Pro versiyonunu kullanıyorsunuz. Daha çok iş için kullanıldığı için normal kullanıcıya göre fazla gereksiz özellik var. Bu yüzden Home versiyonunu tercih etmelisiniz, ayrıca internetten Windows 10 Home ürün anahtarı alıp, Windows'u öyle etkinleştirmeniz gerekiyor.
Windows 10 Sürümlerini Karşılaştırın | Home ve Pro
Sistemde SSD var mı bilmiyorum ama olmaması büyük eksiklik. Günümüzde artık işletim sistemleri SSD'ye kuruluyor, böylece bir hız artışı meydana geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı